دیگر رسانه‌ها

رئیس شورای سیاسی نُجَباء در گفت‌وگوی اختصاصی با فلسطین الیوم:

جنبش‌های مقاومت در جغرافیای جهان اسلام، قدرتمند و متحد عمل می‌کنند/ نگاه نُجَباء به پرونده فلسطین؛ از پروژه سازش تا معادله بازدارندگی

الاسدی با بیان دیدگاه‌های جنبش نُجَباء عراق در قبال تحولات فلسطین اشغالی، از عملکرد قدرتمند و متحد جنبش‌های مقاومت در سراسر جغرافیای جهان اسلام خبر داد.

۱۴۰۱/۷/۱۶ | ۰۰:۳۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه ایران:

مطالبه جریان صدر فاقد وجاهت قانونی است/ خیز مزدوران آمریکا برای قبضه قدرت در عراق

مهندس الشَمَّری درخواست انحلال پارلمان عراق از سوی جریان صدر را منطبق بر قانون اساسی ندانست و با تأکید بر اینکه چنین اقدامی مستلزم رأی اکثریت مطلق نمایندگان مجلس است، هشدار داد: اگر از بن‌بست سیاسی کنونی خارج نشویم، با دخالت بیگانگان مواجه خواهیم شد و آمریکا در صدد برمی‌آید تا بار دیگر مزدوران خود را به قدرت برساند.

۱۴۰۱/۵/۲۴ | ۰۰:۳۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگوی اختصاصی با ایرنا:

دولت نباید به گزینه‌های غیرمعتمد سپرده شود/ اتحاد بیت‌شیعی تنها راه خروج عراق از بن‌بست سیاسی

الشَمَّری با اشاره به اینکه تنها راه خروج عراق از بن‌بست سیاسی، وحدت کلیه گروه‌های شیعه است؛ تاکید کرد که نباید از چهره‌های غیرقابل اعتماد در جایگاه‌های ریاست‌جمهوری و نخست‌وزیری استفاده شود.

۱۴۰۱/۳/۰۹ | ۰۰:۳۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با مهر:

آمریکا می‌خواهد چهره‌های ضعیف را به کرسی قدرت بنشاند/ چالش‌های شیعیان عراق در پسا انتخابات

الشَمَّری ضمن برشمردن چالش‌های شیعیان عراق در فضای پس از برگزاری انتخابات پارلمانی، خاطرنشان ساخت که دولت آمریکا برای تحمیل اراده خود بر این کشور، در صدد به قدرت رساندن شخصیت‌های سیاسی ضعیف به‌ویژه در جایگاه نخست‌وزیری است.

۱۴۰۰/۱۱/۰۲ | ۰۰:۳۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه الوفاق:

پشت همه شکست‌های آمریکا در منطقه، شهید سلیمانی ایستاده بود/ انتقام خون فرماندهان مقاومت بر دوش رزمندگان عراقی

الشَمَّری با تأکید بر اینکه مقاومت عراق خون‌خواهی حاج‌قاسم سلیمانی را تکلیف خود می‌داند، در تشریح دلایل ترور فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: او در پشت‌صحنه همه شکست‌های آمریکا در منطقه قرار داشت.

۱۴۰۰/۱۰/۱۳ | ۰۰:۰۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با خبرگزاری ایسنا:

اشغالگران آمریکایی در هر پوششی هدف ما هستند/ محاکمه عوامل ترور فرماندهان مقاومت؛ مأموریت دولت بعدی عراق

الشَمَّری پیگیری پرونده ترور شهید سلیمانی و شهید المهندس را یکی از اصلی‌ترین وظایف دولت بعدی عراق خواند و به اشغالگران آمریکایی هشدار داد که در هر پوششی، هدف گروه‌های مقاومت خواهند بود.

۱۴۰۰/۱۰/۱۲ | ۰۰:۳۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با خبرگزاری مهر:

عراقی‌ها با تشویق مرجعیت، مشارکت گسترده در انتخابات خواهند داشت/ شکست قطعی پروژه‌های ریاض و ابوظبی در عراق

الشَمَّری با تأکید بر اینکه ملت عراق از رهنمودهای مرجعیت پیروی کرده و حضوری وسیع در انتخابات خواهد داشت، با اطمینان از شکست سنگین نقشه رژیم‌های سعودی و امارات برای مداخله در این کشور سخن گفت.

۱۴۰۰/۷/۱۶ | ۲۲:۲۵

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه وطن امروز:

فرانسه با سودای بازیگری در منطقه به عراق آمد/ فشارهای خارجی به الکاظمی؛ علت دعوت نشدن سوریه در اجلاس بغداد

الشَمَّری با تبیین زوایای پنهان اجلاس بین‌المللی همکاری و مشارکت بغداد، تصریح کرد: علت دعوت نشدن سوریه فشار کشورهای خارجی بود و دولت الکاظمی به علت ضعف موضع نتواسنت مخالفت کند. این در شرایطی است که فرانسه برای بازیگری بدیل از انگلیس و آمریکای تضعیف شده در منطقه، به عراق سفر کرد.

۱۴۰۰/۶/۱۴ | ۰۵:۰۰

سخنگوی نُجَباء:

حمله آمریکا به مرزبانان در واکنش به رژه حشد و با هدف احیای داعش بود

الشَمَّری در توضیح دلایل حمله هوایی آمریکا به مواضع نیروهای بسیج مردمی در مرز عراق و سوریه، این اقدام خصمانه را واکنشی به برگزاری شکوهمند رژه نیروهای الحشد الشعبی و همچنین در راستای احیای مجدد تروریست‌های داعشی ارزیابی کرد.

۱۴۰۰/۴/۰۸ | ۱۲:۳۰

سخنگوی نُجَباء:

برای ورود به عملیات آزادسازی جولان منتظر فراخوان دمشق هستیم/ حمله با تیپ ویژه و تسلیحات مناسب

مهندس الشَمَّری از تجهیز تیپ ویژه آزادسازی جولان به تسلیحات مناسب جهت ضربه زدن به دشمن صهیونیستی در عمق اراضی اشغالی خبر داد و اعلام کرد که رزمندگان نُجَباء هر زمان حکومت سوریه درخواست کند، آماده ورود به این عملیات هستند.

۱۴۰۰/۳/۲۱ | ۰۷:۳۰