آخرین مطالب

نُجَباء و انصارالله؛ از صنعا تا بغداد در برابر اشغالگران

سفیر یمن در ایران ضمن تقدیر از همراهی برادرانه مقاومت عراق با ملت یمن در طول سال‌های تجاوز همه‌جانبه علیه این کشور، به‌طور ویژه از کمک‌های جنبش نجباء قدردانی کرد.

۱۴۰۲/۱/۰۴ | ۱۳:۳۰

سخنگوی نُجَباء مطرح کرد؛

پرونده مذاکره با عربستان در کیف شهید سلیمانی بود/ جزئیاتی جدید از توطئه ترور فرماندهان مقاومت

الشَمَّری ضمن بیان جزئیاتی تازه درباره جنایت فرودگاه بغداد، از نقش کلیدی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران در مذاکرات ریاض ـ تهران با میانجی‌گری دولت وقت عراق خبر داد.

۱۴۰۱/۱۲/۲۹ | ۰۱:۳۰

واکنش نُجَباء به قرآن‌سوزی نظامیان اوکراینی؛

جهان اسلام نباید اهانت نفرت‌انگیز دارودسته زلنسکی را بی‌پاسخ بگذارد

جنبش نُجَباء هتک حرمت قرآن کریم از سوی سربازان ارتش اوکراین را به‌شدت محکوم کرد و از ملت‌ها و دولت‌های مسلمان خواست که ضمن دفاع مسئولانه از حریم وحی، تجدیدنظر در روابط با کیف را در رأس اقدامات خود قرار دهند.

۱۴۰۱/۱۲/۲۷ | ۰۱:۳۰

سلاح مهدی؛ سپاه مهدی

منتظران ظهور در جمکران میثاق بستند که تا پای جان در لشکر صاحب الزمان (عج) باشند و سلاح مقاومت را جز به آن حضرت تحویل ندهند.

۱۴۰۱/۱۲/۱۸ | ۰۹:۳۰

موکب نُجَباء در مسیر جمکران

نمایندگی جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ایران به مدت سه‌روز با برپایی موکبی تحت‌عنوان "سلاح مقدس" و شعار "ای لشکر صاحب زمان" از زائران جمکران در ایام نیمه شعبان پذیرایی کرد.

۱۴۰۱/۱۲/۱۷ | ۱۱:۳۰

جنبش نُجَباء:

وزیر جنگ آمریکا به عراق بی‌احترامی کرد/ همه باید موضع‌گیری کنند

در اعتراض به ورود خارج از شئونات دیپلماتیک وزیر جنگ آمریکا به خاک عراق، نُجَباء بیانیه‌ای صادر کرد و از همه نیروهای عراقی خواست که در قبال این بی احترامی موضع بگیرند.

۱۴۰۱/۱۲/۱۶ | ۱۴:۳۰

صدام حسینی دیگر؟!

الهام علی اف چه کرده و چه میخواهد؟ آیا باکو به دنبال جنگ با ایران است؟ چه سرنوشتی در انتظار دیکتاتور آذربایجان می‌تواند باشد؟ با ما همراه باشید..

۱۴۰۱/۱۲/۱۱ | ۰۷:۳۰

زخم‌های مقدس

شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء به‌مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) در دیدار جمعی از جانبازان این جنبش، آنان را مورد تفقد قرار داد و در خصوص ارزش مجاهدت و جان‌فشانی در راه مقدسات به ایراد سخن پرداخت.

۱۴۰۱/۱۲/۰۶ | ۰۳:۳۰

رد پای گرگ

موساد با چه اهدافی در عراق شبکه‌سازی کرده است؟ دبیرکل نُجَباء پیش‌تر با استناد به مدارک و شواهد قطعی تصریح کرده بود که از منظر مقاومت، بسترسازان نفوذ اسرائیل در عراق نیز خائن محسوب می‌شوند و سرنوشتی بهتر از سازشکاران نخواهند داشت.

۱۴۰۱/۱۲/۰۳ | ۱۱:۳۰

همایش بین‌المللی هنر متعهد در حمایت از قدس شریف

«همایش بین‌المللی هنر متعهد در حمایت از قدس شریف» با مشارکت نمایندگی جنبش نُجَباء در ایران، در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی تهران برگزار شد. طی این مراسم، نفرات برگزیده «سومین دوره جشنواره بین‌المللی کاریکاتور روز جهانی قدس» نیز به جوایز خود رسیدند.

۱۴۰۱/۱۲/۰۱ | ۱۲:۳۰