آخرین مطالب

توصیه سخنگوی نُجَباء:

گروه‌های سیاسی عراق برای برون‌رفت از بحران، عازم نجف شوند

الشَمَّری به گروه‌‎های سیاسی عراق توصیه کرد که برای پیشگیری از بدتر شدن اوضاع کنونی، از مرجعیت عالی نجف کمک بخواهند و درخواست رهنمود کنند.

۱۴۰۱/۴/۰۵ | ۱۵:۳۰

تحلیل مواضع جنبش در روزنامه صهیونیستی؛

جروزالم‌پست: نُجَباء هنوز به‌دنبال تسویه‌حساب است/ کارزار جدید با محوریت اقلیم کردستان

یک تحلیلگر اسرائیلی با بررسی مواضع سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء، تصریح کرد که این جنبش هنوز به‌دنبال تسویه‌حساب با عوامل دخیل در ترور فرماندهان مقاومت بوده و احتمالا کارزار جدیدی را با محوریت اقلیم کردستان کلید زده است.

۱۴۰۱/۴/۰۴ | ۰۷:۳۰

سخنگوی نُجَباء در گفت‌وگویی تلویزیونی مطرح کرد:

عناصر خائنی از سازمان اطلاعات عراق در جنایت فرودگاه بغداد مشارکت داشتند/ تکذیب ادعای نفوذ آمریکا در نزدیکان حاج‌قاسم و ابومهدی

الشَمَّری ادعای نفوذ آمریکا در میان افراد نزدیک به شهیدان سلیمانی و المهندس در راستای عملیات ترور آنان را دروغی مبالغه‌آمیز خواند و خواستار محاکمه عناصر خائنی از سازمان اطلاعات عراق شد که در جنایت فرودگاه بغداد با واشنگتن همکاری کرده‌اند.

۱۴۰۱/۳/۳۱ | ۱۴:۳۰

دبیرکل نُجَباء در پیامی به‌مناسبت تأسیس حشد شعبی:

دنيا بداند كه غيور مردان عراق به مبارزه با تروريسم صهيوآمريكایی ادامه می‌دهند

الکعبی در سالگرد صدور فتوای جهاد کفایی برای مقابله با هجمه داعش، تاسیس سازمان بسیج مردمی را حامل این پیام برای جهانیان دانست که غيور مردان عراق به مبارزه با تروريسم صهيوآمريكایی ادامه خواهند داد.

۱۴۰۱/۳/۲۲ | ۱۹:۲۵

پیام تسلیت دبیرکل نُجَباء؛

امام‌خمینی با تغییر موازنه قوا، زمینه‌ساز ظهور مقدس امام زمان (عج) شد

الکعبی در پیام تسلیتی به‌مناسبت ۱۴ خرداد، خاطرنشان ساخت که بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران با تغییر موازنه قوا، زمینه‌ساز ظهور مقدس امام زمان (عج) شد.

۱۴۰۱/۳/۱۴ | ۰۵:۳۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگوی اختصاصی با ایرنا:

دولت نباید به گزینه‌های غیرمعتمد سپرده شود/ اتحاد بیت‌شیعی تنها راه خروج عراق از بن‌بست سیاسی

الشَمَّری با اشاره به اینکه تنها راه خروج عراق از بن‌بست سیاسی، وحدت کلیه گروه‌های شیعه است؛ تاکید کرد که نباید از چهره‌های غیرقابل اعتماد در جایگاه‌های ریاست‌جمهوری و نخست‌وزیری استفاده شود.

۱۴۰۱/۳/۰۹ | ۰۴:۳۰

نُجَباء با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد:

قانون ضد صهیونیستی پارلمان، مبارک است اما اشکالات اساسی دارد/ حذف موارد مهم از پیش‌نویس

جنبش نُجَباء ضمن تقدیر از مصوبه جدید پارلمان عراق در جهت مقابله با عادی‌سازی روابط بغداد ـ تل‌آویو، خاطرنشان ساخت که قانون یادشده به‌دلیل حذف موارد مهمی از پیش‌نویس آن، دارای اشکالات اساسی می‌باشد که لازم است با هوشیاری برطرف شود.

۱۴۰۱/۳/۰۷ | ۰۶:۳۰

موشک بالستیک "جمال۶۹"

جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در آستانه روز جهانی قدس از موشک بالستیک «جمال 69» خود رونمایی کرد؛ موشکی که با برد 700 کیلومتری، دست مقاومت عراق را برای هدف قرار دادن سرزمین‌های اشغالی و اهداف صهیونیستی ـ امریکایی در سطح منطقه، پر کرده است.

۱۴۰۱/۲/۲۹ | ۰۵:۳۰

کارتون| هدف مشروع

جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء معتقد است که سران اقلیم کردستان (بارزانی‌ها) با میزبانی از پایگاه‌های نظامی امریکا و مقرهای جاسوسی موساد، نه‌تنها امنیت را برای ساکنان شمال عراق به ارمغان نیاورده‌اند، بلکه نقاط حضور اشغالگران و جاسوسان را به هدفی مشروع برای گروه‌های مقاومت بدل ساخته‌اند.

۱۴۰۱/۲/۲۶ | ۱۲:۴۵

از بغداد به قدس

دبیرکل نُجَباء در پیامی به ملت و گروه‌های مبارز فلسطینی، اعلام کرد که مقاومت عراق منتظر اشاره‌ای از سوی آنان برای ورود به سرزمین‌های اشغالی و کارزار علیه دشمن صهیونیستی است. این پیام، استقبال گرم و قدردانی گروه‌های مقاومت فلسطین را در پی داشت.

۱۴۰۱/۲/۲۱ | ۱۳:۰۰