آخرین مطالب

دو همسایه؛ یک دسیسه

◀️ از مسیح علی‌نژاد تا مهناز افشار، از سیل خوزستان تا زیارت اربعین، از تظاهرات ضدایرانی تا ماجرای توریسم جنسی؛ پشت‌پرده رگباری از دسیسه در روابط ایران و عراق چیست؟

۱۴۰۱/۷/۰۴ | ۰۶:۳۰

دفتر رسانه‌ای نُجَباء

۱۴۰۱/۶/۱۶ | ۰۷:۱۶

دبیرکل نُجَباء با صدور پیامی:

تکاپوی بعثی — داعشی علیه زیارت اربعین آغاز شده است/ استقبال تمام عیار از زائران خارجی

شیخ اکرم الکعبی با بیان اینکه "استکبار و همپیمانان وهابی، بعثی و داعشی آنان در صدد ایجاد تفرقه و‌ تهدید علیه زیارت اربعین هستند"، تاکید کرد: از تمامی زائران خارجی با چشم و دلمان استقبال می‌کنیم.

۱۴۰۱/۶/۱۵ | ۰۸:۲۲

دبیرکل نُجَباء در پیامی اعلام کرد:

آیت‌الله الحائری از ستون‌های مکتب صدر است/ پیمان الکعبی با مرجع عالی‌مقام برای اخراج اشغالگران

شیخ اکرم الکعبی ضمن تمجید از شخصیت علمی و جایگاه معنوی آیت‌الله سید کاظم الحائری، با این مرجع شیعی عهد بست که مبارزه علیه اشغالگران را تا اخراج کامل آنان از خاک عراق، ادامه دهد.

۱۴۰۱/۶/۰۷ | ۰۸:۰۰

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه ایران:

مطالبه جریان صدر فاقد وجاهت قانونی است/ خیز مزدوران آمریکا برای قبضه قدرت در عراق

مهندس الشَمَّری درخواست انحلال پارلمان عراق از سوی جریان صدر را منطبق بر قانون اساسی ندانست و با تأکید بر اینکه چنین اقدامی مستلزم رأی اکثریت مطلق نمایندگان مجلس است، هشدار داد: اگر از بن‌بست سیاسی کنونی خارج نشویم، با دخالت بیگانگان مواجه خواهیم شد و آمریکا در صدد برمی‌آید تا بار دیگر مزدوران خود را به قدرت برساند.

۱۴۰۱/۵/۲۴ | ۰۰:۳۰

دبیرکل نُجَباء در پیامی اعلام کرد:

برای جهاد تبیین منتظر دعوت نباشید/ تاکتیک پیشنهادی الکعبی؛ عملیات در زمین دشمن

فرمانده عالی‌رتبه مقاومت عراق ضمن فراخواندن کاربران مؤمن به فریضه جهاد تبیین، مقابله با تبلیغات مسموم دشمن در شبکه‌های اجتماعی را به عملیات نظامی در زمین دشمن تشبیه کرد.

۱۴۰۱/۵/۲۳ | ۰۲:۳۰

دبیرکل نُجَباء با صدور پیامی:

تمام محور مقاومت در اوج آمادگی برای مقابله با اسرائیل هستند/ این نبرد، نبرد همه ماست

الکعبی در واکنش به حمله موشکی امروز رژیم صهیونیستی به غزه تاکید کرد: این نبرد، نبرد همه ماست و تمام محور مقاومت برای مقابله با اسرائیل در اوج آمادگی و هوشیاری قرار دارد.

۱۴۰۱/۵/۱۵ | ۰۳:۳۰

در ملاقات با خانواده شهدا تشریح شد؛

فشار کاخ‌سفید به نیروهای سیاسی عراق برای انتخاب رئیس‌جمهور مطیع واشنگتن/ روشنگری دبیرکل نُجَباء درباره پروژه جدید آمریکا

الکعبی ضمن روشنگری درباره پروژه جدید آمریکایی‌ها، از فشار کاخ‌سفید به نیروهای سیاسی عراق برای انتخاب رئیس‌جمهور مطیع واشنگتن خبر داد.

۱۴۰۱/۴/۲۸ | ۰۳:۳۰

توصیه سخنگوی نُجَباء:

گروه‌های سیاسی عراق برای برون‌رفت از بحران، عازم نجف شوند

الشَمَّری به احزاب توصیه کرد که با توسل به مرجعیت دینی و معرفی افراد پاکدست و توانا، در راستای پایان بخشیدن به شرایط نامطلوب کنونی گام بردارند.

۱۴۰۱/۴/۰۶ | ۰۳:۳۰

تحلیل مواضع جنبش در رسانه اسرائیلی؛

جروزالم‌پست: نُجَباء هنوز به‌دنبال تسویه‌حساب است/ کارزار جدید با محوریت اقلیم کردستان

یک تحلیلگر اسرائیلی با بررسی مواضع سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء، تصریح کرد که این جنبش هنوز به‌دنبال تسویه‌حساب با عوامل دخیل در ترور فرماندهان مقاومت بوده و احتمالا کارزار جدیدی را با محوریت اقلیم کردستان کلید زده است.

۱۴۰۱/۴/۰۴ | ۰۳:۳۰