خبرگزاری النجبا

دیگر رسانه‌ها

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه وطن امروز:

فرانسه با سودای بازیگری در منطقه به عراق آمد/ فشارهای خارجی به الکاظمی؛ علت دعوت نشدن سوریه در اجلاس بغداد

الشَمَّری با تبیین زوایای پنهان اجلاس بین‌المللی همکاری و مشارکت بغداد، تصریح کرد: علت دعوت نشدن سوریه فشار کشورهای خارجی بود و دولت الکاظمی به علت ضعف موضع نتواسنت مخالفت کند. این در شرایطی است که فرانسه برای بازیگری بدیل از انگلیس و آمریکای تضعیف شده در منطقه، به عراق سفر کرد.

سخنگوی نُجَباء:

حمله آمریکا به مرزبانان در واکنش به رژه حشد و با هدف احیای داعش بود

الشَمَّری در توضیح دلایل حمله هوایی آمریکا به مواضع نیروهای بسیج مردمی در مرز عراق و سوریه، این اقدام خصمانه را واکنشی به برگزاری شکوهمند رژه نیروهای الحشد الشعبی و همچنین در راستای احیای مجدد تروریست‌های داعشی ارزیابی کرد.

سخنگوی نُجَباء:

برای ورود به عملیات آزادسازی جولان منتظر فراخوان دمشق هستیم/ حمله با تیپ ویژه و تسلیحات مناسب

مهندس الشَمَّری از تجهیز تیپ ویژه آزادسازی جولان به تسلیحات مناسب جهت ضربه زدن به دشمن صهیونیستی در عمق اراضی اشغالی خبر داد و اعلام کرد که رزمندگان نُجَباء هر زمان حکومت سوریه درخواست کند، آماده ورود به این عملیات هستند.

سخنگوی نُجَباء:

فلسطین با موشک‌های سلیمانی می‌خوابد و بیدار می‌شود/ اعلام آمادگی برای حضور مستقیم در میدان جنگ علیه اسرائیل

الشَمَّری با اشاره به اینکه اکنون فلسطین با موشک‌های سردار سلیمانی می‌خوابد و بیدار می‌شود، اعلام کرد که ملت و مقاومت عراق برای حضور مستقیم در میدان جنگ علیه اسرائیل آماده‌اند.

سخنگوی نُجَباء:

تجارب و تسلیحاتی در اختیار داریم که می‌تواند به عمق اسرائیل برسد

مهندس الشَمَّری با تأکید بر اینکه مقاومت عراق برای کمک به فلسطینیان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، از در اختیار داشتن تجربیات و تسلیحاتی خبر داد که می‌تواند عمق مناطق اشغالی را هدف بگیرد.

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با ایکنا:

شکست‌های آمریکا و اسرائیل فقط توسط مکتب امام خمینی بوده است/ مقاومت؛ عامل توازن قدرت

الشَمَّری با بیان اینکه "مقاومت اکنون به مرحله سیاست جنگِ نظامیِ برابر رسیده است"، تصریح کرد:  آمریکا و اسراییل در دوره معاصر در برابر هیچ قدرتی شکست نخورده‌اند، مگر توسط جریان مقاومتی که ار سوی مکتب امام خمینی (قدس سره) شکل گرفت.

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه اطلاعات:

سردار سلیمانی ظرف شش‌ساعت به عراق تسلیحات رساند، اما آمریکا وعده شش‌ساله داد/ آمادگی نُجَباء برای جهاد در یمن و فلسطین

الشَمَّری با تأکید بر آمادگی جنبش نُجَباء برای نقش‌آفرینی در جبهه‌های مختلف محور مقاومت، از کمک‌های حیاتی شهید سلیمانی به ملت عراق در اوج تاخت‌وتاز تروریست‌های داعشی به نیکی یاد کرد.

رئیس شورای سیاسی نُجَباء:

گزینه‌های متعددی برای انتقام سخت داریم/ سستی دولت الکاظمی علت اصلی ماندن آمریکایی‌ها

شیخ «علی الأسدی» یکی از دلایل اصلی محقق نشدن مصوبه پارلمان عراق مبنی بر اخراج نیروهای اشغالگر را سستی طبقه حاکم دانست و خاطرنشان ساخت که محور مقاومت، گزینه‌های متعددی برای انتقام خون شهیدان سلیمانی و المهندس در اختیار دارد.