از سوی معاونت بین‌الملل حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود؛

مراسم بزرگداشت فرمانده شهید «ابو تقوا» و شهدای راه قدس مقاومت اسلامی عراق

گرامی‌داشت فرمانده شهید ابو تقوا و شهدای راه قدس مقاومت اسلامی عراق روز 26 بهمن همراه با نماز مغرب و عشاء به همت معاونت ارتباطات و بین الملل حوزه‌های علمیه کشور در مسجد اعظم حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می‌شود.

فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نمایندگی نُجَباء در ایران، مراسم بزرگداشت شهید ابوتقوا السعیدی - معاون نظامی مقاومت اسلامی نُجَباء و فرمانده عالی‌رتبه الحشد الشعبی – و شهدای راه قدس مقاومت اسلامی عراق روز پنجشنبه 26 بهمن‌ماه همراه با نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار خواهد شد.

این مراسم که به همت معاونت ارتباطات و بین الملل حوزه‌های علمیه کشور با مشارکت دفتر ایران مقاومت اسلامی نُجَباء و سایر نهادهای داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود؛‌ آیت‌الله شیخ محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری و مهندس نصر الشَمَّری فرمانده ارشد حشد شعبی به ایراد سخن پرداخته و در ادامه نیز مداحی حاج سید مهدی میرداماد را به همراه خواهد داشت.

بر پایه این خبر، خانواده آن فرمانده شهید نیز از عراق مهمان این مراسم بوده و مسئولان لشکری و کشوری، دفاتر مراجع، علمای حوزه علیمه و نمایندگان گروه‌های مقاومت از کشورهای مختلف نیز شرکت خواهند کرد.

همچنین تکریم خانواده شهید ابوتقوا از سوی نهادهای برگزار کننده و نیز قرائت پیام یکی از مراجع عظام تقلید قم و ایراد بیانیه پایانی از دیگر برنامه‌های این مراسم خواهد بود.

آخرین اخبار