خبرگزاری النجبا

آخرین اخبار

دبیرکل نُجَباء:

مقاومت عراق برخلاف وزارت خارجه فریب آمریکا را نمی‌خورد

الکعبی با بیان اینکه "بیانیه مشترک دو وزارت خارجه عراق و آمریکا متضمن ‌عقب‌نشینی واشنگتن از خاک و آسمان کشور نیست"، تصریح کرد: این فریب تنها برای خودشان کارساز است و مقاومت تا آزادسازی کامل عراق پایدار خواهد بود.

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با المیادین:

آمریکا را تحت هر عنوانی در عراق هدف قرار می‌دهیم/ مستشار و سرباز، هر دو اشغالگرند

الشَمَّری در جریان گفتگویی با تاکید بر عملیات فریب جدید آمریکا برای تغییر عنوان حضور خود در عراق اظهار داشت: در حضور نظامی آمریکا، اسامی و مسماها تفاوتی ندارد و آنان همچنان تحت هر عنوان و هر صفتی، اهدافی برای سلاح مقاومت هستند.

سخنگوی نُجَباء:

وزیر خارجه عراق، حافظ منافع واشنگتن است

الشَمَّری در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه عراق مبنی بر نیاز بغداد به حضور نیروهای ائتلاف، تاکید کرد: نیروهای نظامی امنیتی کشور، از ظرفیت لازم برای حفظ سیادت و دفع تهدیدات برخوردارند و فؤاد حسین، اراده اشغالگران امریکایی را نمایندگی می‌کند.

ولی امر مسلمین جهان:

فلسطین «شمشیر قدس» را از نیام بیرون کشید و بینی متجاوز را به خاک مالید/ کل منطقه اسلامی؛ میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکا و همراهانش

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت ایام حج تصریح کردند: وعده‌ی صادق الهی، نصرت مجاهدان راه خداست. نخستین اثر این مجاهدت، بازداشتن آمریکا و دیگر زورگویان بین‌المللی از دخالت و شرارت در کشورهای اسلامی است.

دبیرکل نُجَباء در پاسخ به درخواست آمریکا:

پیروزی مقاومت عراق را روی جنازه‌های اشغالگران جشن خواهیم گرفت

الکعبی خطاب به نیروهای اشغالگر آمریکایی تأکید کرد که مقاومت عراق شما را رها نمی‌کند و جشن پیروزی و آزادسازی عراق را بر بقایای جنازه‌های سربازان اشغالگرتان برپا خواهد کرد.

سخنگوی نُجَباء در مصاحبه با پرس تی‌وی:

الحشد الشعبی باید به پدافند هوایی مجهز شود/ وجود اسناد حمایت آمریکا از داعش

مهندس نصر الشَمَّری از وجود اسناد و ویدیوهای اثبات‌کننده پشتیبانی ارتش آمریکا از گروه تروریستی داعش خبر داد و خواستار تجهیز الحشد الشعبی به پدافند هوایی جهت مقابله با حملات جنگنده‌ها و پهپادهای دشمن شد.

سخنگوی رسمی جنبش نُجَباء:

پاسخ مقاومت عراق به هر حمله با هر منشأ، هدف گرفتن مواضع آمریکاست/ اعلام رسمی عدم التزام به قرارهای دولت موقت

الشَمَّری طی گفتگویی تلویزیونی رسما اعلام کرد که مقاومت عراق دیگر خود را ملتزم به قرارهای دولت موقت نمی‌داند و در پاسخ به حملات مزدوران آمریکا، مواضع اربابشان را هدف قرار خواهد داد.

سخنگوی نُجَباء در پی حمله آمریکا به پایگاه حشد:

وزیر خارجه عراق به‌دنبال تجزیه کشور است/ ضرورت احضار کاظمی توسط پارلمان

مهندس نصر الشَمَّری در مصاحبه‌ای تلویزیونی ضمن انتقاد شدید از انفعال نهادهای حاکمیتی عراق در قبال تجاوزات مستمر آمریکا، وزیر خارجه را سیاستمداری تجزیه‌طلب خواند و مؤاخذه نخست‌وزیر در پارلمان را ضروری دانست.