خبرگزاری النجبا

آخرین مطالب

با حضور در میان معترضان بغداد؛

سخنگوی نُجَباء: مردم بحرین به جرم «استبداد ستیزی» اعدام و تبعید می‌شوند/ سکوت غرب و سازمان ملل در مقابل جنایت‌ها

الشَمَّری در جمع مردم معترض بغداد به تصمیم رژیم سعودی با انتقاد از استانداردهای دوگانه کشورهای غربی و سازمان ملل در تعریف حقوق بشر، تصریح کرد: مردم بحرین به علت بیان حقیقت و استبداد ستیزی؛ اعدام، تبعید و سلب تابعیت می‌شوند.

در واکنش به احکام جدید اعدام؛

دبیرکل نُجَباء: صدای ملت‌های مظلوم شبه‌جزیره خواهیم بود/ چشم‌پوشی دنیا از جنایات رژیم سعودی

الکعبی سکوت و انفعال جهانیان در قبال جنایات حکّام عربستان را مورد انتقاد قرار داد و تأکید کرد که جنبش نُجَباء در کنار ملت‌های تحت ظلم رژیم سعودی خواهد ایستاد و صدای آنان خواهد بود.

انستیتو واشنگتن: نُجَباء متهم اصلی حملات موشکی و پهپادی به پایگاه‌های آمریکا در عراق و سوریه است

اندیشکده آمریکایی با ارائه فهرستی از عملیات‌ها علیه اهداف نظامی متعلق به ارتش ایالات‌متحده در خاک دو کشور عراق و سوریه، جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء را اصلی‌ترین عامل این حملات معرفی کرد.

مقاومت نظامی؛ تنها گزینه

دبیرکل نُجَباء طی سخنانی در سالگرد ترور شهیدان سلیمانی و المهندس به‌دست تروریست‌های آمریکایی، تأکید کرد که برای اخراج اشغالگران از خاک عراق، گزینه‌ای جز عملیات نظامی باقی نمانده است و مقاومت دیگر به نیروهای بیگانه مهلت نخواهد داد.

الکعبی در همایش بزرگ بصره

به‌مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی المهندس، گردهمایی بزرگی تحت‌عنوان "فیا سیوف خذیني" (ای شمشیرها مرا دریابید) با سخنرانی دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در شهر بصره عراق برگزار شد.

دبیرکل نُجَباء اعلام کرد:

هیچ آتش‌بس جدیدی در کار نخواهد بود/ احتمال حمله به پایگاه‌های نظامی آمریکا در خارج از عراق

الکعبی ضمن تصریح بر اینکه هیچ آتش‌بس جدیدی با اشغالگران در کار نخواهد بود، حمله نیروهای مقاومت به پایگاه‌های نظامی آمریکا در خارج از خاک عراق را به‌عنوان یک گزینه مطرح کرد.

دبيركل نُجَباء در تجمع ميليونی بزرگداشت فرماندهان مقاومت در بغداد

تجمع پرشور عراقی‌ها در دومین سالگرد ترور شهیدان سلیمانی و المهندس با حضور فرماندهان مقاومت از جمله شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش نُجَباء، پاسخی بود به ادعاهای غرض‌ورزان درباره دیدگاه ملت عراق نسبت به مقاومت و حضور اشغالگران آمریکایی در این کشور.

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه الوفاق:

پشت همه شکست‌های آمریکا در منطقه، شهید سلیمانی ایستاده بود/ انتقام خون فرماندهان مقاومت بر دوش رزمندگان عراقی

الشَمَّری با تأکید بر اینکه مقاومت عراق خون‌خواهی حاج‌قاسم سلیمانی را تکلیف خود می‌داند، در تشریح دلایل ترور فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: او در پشت‌صحنه همه شکست‌های آمریکا در منطقه قرار داشت.

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با خبرگزاری ایسنا:

اشغالگران آمریکایی در هر پوششی هدف ما هستند/ محاکمه عوامل ترور فرماندهان مقاومت؛ مأموریت دولت بعدی عراق

الشَمَّری پیگیری پرونده ترور شهید سلیمانی و شهید المهندس را یکی از اصلی‌ترین وظایف دولت بعدی عراق خواند و به اشغالگران آمریکایی هشدار داد که در هر پوششی، هدف گروه‌های مقاومت خواهند بود.