خبرگزاری النجبا

آخرین مطالب

دبیرکل نُجَباء:

مقاومت عراق برخلاف وزارت خارجه فریب آمریکا را نمی‌خورد

الکعبی با بیان اینکه "بیانیه مشترک دو وزارت خارجه عراق و آمریکا متضمن ‌عقب‌نشینی واشنگتن از خاک و آسمان کشور نیست"، تصریح کرد: این فریب تنها برای خودشان کارساز است و مقاومت تا آزادسازی کامل عراق پایدار خواهد بود.

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با المیادین:

آمریکا را تحت هر عنوانی در عراق هدف قرار می‌دهیم/ مستشار و سرباز، هر دو اشغالگرند

الشَمَّری در جریان گفتگویی با تاکید بر عملیات فریب جدید آمریکا برای تغییر عنوان حضور خود در عراق اظهار داشت: در حضور نظامی آمریکا، اسامی و مسماها تفاوتی ندارد و آنان همچنان تحت هر عنوان و هر صفتی، اهدافی برای سلاح مقاومت هستند.

سخنگوی نُجَباء:

وزیر خارجه عراق، حافظ منافع واشنگتن است

الشَمَّری در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه عراق مبنی بر نیاز بغداد به حضور نیروهای ائتلاف، تاکید کرد: نیروهای نظامی امنیتی کشور، از ظرفیت لازم برای حفظ سیادت و دفع تهدیدات برخوردارند و فؤاد حسین، اراده اشغالگران امریکایی را نمایندگی می‌کند.

کارتون| مسلخ کرکس‌ها

همزمان با تکاپوی اشغالگران آمریکایی برای فرار آبرومندانه از خاک عراق، دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء تأکید کرد که مقاومت عراق همچون خاری در چشم دشمن باقی خواهد ماند و جشن پیروزی را بر بقایای جنازه‌های سربازان اشغالگر برپا می‌کند.

ولی امر مسلمین جهان:

فلسطین «شمشیر قدس» را از نیام بیرون کشید و بینی متجاوز را به خاک مالید/ کل منطقه اسلامی؛ میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکا و همراهانش

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت ایام حج تصریح کردند: وعده‌ی صادق الهی، نصرت مجاهدان راه خداست. نخستین اثر این مجاهدت، بازداشتن آمریکا و دیگر زورگویان بین‌المللی از دخالت و شرارت در کشورهای اسلامی است.

دبیرکل نُجَباء در پاسخ به درخواست آمریکا:

پیروزی مقاومت عراق را روی جنازه‌های اشغالگران جشن خواهیم گرفت

الکعبی خطاب به نیروهای اشغالگر آمریکایی تأکید کرد که مقاومت عراق شما را رها نمی‌کند و جشن پیروزی و آزادسازی عراق را بر بقایای جنازه‌های سربازان اشغالگرتان برپا خواهد کرد.

سخنگوی نُجَباء در مصاحبه با پرس تی‌وی:

الحشد الشعبی باید به پدافند هوایی مجهز شود/ وجود اسناد حمایت آمریکا از داعش

مهندس نصر الشَمَّری از وجود اسناد و ویدیوهای اثبات‌کننده پشتیبانی ارتش آمریکا از گروه تروریستی داعش خبر داد و خواستار تجهیز الحشد الشعبی به پدافند هوایی جهت مقابله با حملات جنگنده‌ها و پهپادهای دشمن شد.