خبرگزاری النجبا

آخرین مطالب

سخنگوی نُجَباء:

فلسطین با موشک‌های سلیمانی می‌خوابد و بیدار می‌شود/ اعلام آمادگی برای حضور مستقیم در میدان جنگ علیه اسرائیل

الشَمَّری با اشاره به اینکه اکنون فلسطین با موشک‌های سردار سلیمانی می‌خوابد و بیدار می‌شود، اعلام کرد که ملت و مقاومت عراق برای حضور مستقیم در میدان جنگ علیه اسرائیل آماده‌اند.

سخنگوی نُجَباء:

تجارب و تسلیحاتی در اختیار داریم که می‌تواند به عمق اسرائیل برسد

مهندس الشَمَّری با تأکید بر اینکه مقاومت عراق برای کمک به فلسطینیان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، از در اختیار داشتن تجربیات و تسلیحاتی خبر داد که می‌تواند عمق مناطق اشغالی را هدف بگیرد.

واکسن کووید 1948

رزمندگان سلحشور فلسطینی در نبرد علیه ارتش اشغالگر اسرائیل با اتکا به بازدارندگی موشکی ثابت کردند که سرزمین‌های اسلامی تنها از طریق "مقاومت" در برابر ویروس صهیونیسم واکسینه می‌شوند.

پیامی از قدس برای دبیرکل نُجَباء:

مسجد الاقصی مشتاق شماست

ویدئویی از پیام محبت‌آمیز یکی از اهالی قدس اشغالی از داخل مسجد الاقصی خطاب به شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء.

دبیرکل نُجَباء در دیدار با هنیه و نخاله:

به عمق سرزمین‌های اشغالی دسترسی داریم/ آمادگی كامل برای همكاری نظامی ـ امنیتی با مقاومت فلسطین

شیخ اکرم الکعبی در ملاقات با رهبران حماس و جهاد اسلامی، از آمادگی کامل برای همکاری با مقاومت فلسطین در حوزه‌های نظامی و امنیتی خبر داد و تصریح کرد که مقاومت عراق به عمق سرزمین‌های اشغالی دسترسی دارد.

دبیرکل نُجَباء با صدور بیانیه‌ای شدید اللحن:

سازشگر با اسرائیل، مهدور الدم است/ با مزدوران عادی‌سازی و صهیونیست‌ها در یک سطح برخورد می‌کنیم

شیخ اکرم الکعبی در سخنانی ضمن مهدور الدم خواندن سازشگران با رژیم صهیونیستی اعلام کرد: برخورد ما با چنین اشخاصی مانند برخوردمان با اسرائیل است. ما اقداماتمان را در ملاء عام انجام خواهیم داد و در این راستا از کسی ترس و واهمه‌ای نداریم.

دبیرکل نُجَباء در واکنش به وقایع جاری در سرزمین‌های اشغالی:

تحرکات ائتلاف صهیو ـ آمریکایی را زیر نظر داریم/ سرپوش واشنگتن بر جنایات اسرائیل

شیخ اکرم الکعبی با اشاره به تلاش واشنگتن برای سرپوش نهادن بر جنایات رژیم اشغالگر قدس، تأکید کرد که مقاومت بر تحرکات ائتلاف صهیو ـ آمریکایی إشراف کامل دارد.