گزارش تصویری/ بازدید آیت‌الله کعبی از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در روز گرامی‌داشت "مقاومت اسلامی" ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، در یک نشست خبری با اصحاب رسانه حضور یافت. وی در حاشیه این بازدید، رهنمودهای مفیدی ارائه و از فعالیت‌های مؤثر پرسنل قدردانی کرد.

كارتون| خدمت و مقاومت؛ برای عراقی امن‌تر و آبادتر

مقاومت اسلامی نُجَباء با وجود سنگ‌اندازی‌های دست‌نشاندگان بعثی و داعشی آمریکا، نقش‌آفرینی در عرصه‌های سیاسی ـ فرهنگی و خدمات اجتماعی را بیش از پیش سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است تا برای ترقی و آبادانی عراق بسترسازی کند.

گزارش تصویری/ وعده انتقام نُجَباء در یادبود شهدای حشد شعبی

هیأت نمایندگی مقاومت اسلامی نُجَباء شامل مقامات ارشد و رزمندگان این گروه مقاومت، در مجلس ترحیم و بزرگداشت شهدای حمله اخیر آمریکا به مواضع نیروهای بسیج مردمی در مرز عراق و سوریه حضور یافتند.
کلیه گروه‌های مقاومت در این مراسم ضمن تاکید بر ادامه مبارزه علیه متجاوزان تروریست‌پرور و اتحاد در برابر دشمن، وعده دادند که انتقام خون همرزمان شهید خود را خواهند گرفت.

فیلم/ نظامیان نُجَباء در روز قدس تهران

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء روز جمعه 18 خردادماه با آرایشی نظامی در راهپیمایی روز قدس تهران شرکت کرده و ضمن به اهتزاز درآوردن پرچم این جنبش در سراسر راهپیمایی بر بزرگداشت این روز مقدس تاکید و با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.

گزارش تصویری/ نظامیان نُجَباء در روز قدس تهران

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء ضمن حضور نظامی در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، پرچم‌های این جنبش را در جای جای تظاهرات به اهتزاز درآورده و پرچم‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند. آنان همچنین پرچمی 100 متری تحت عنوان "اسرائیل ستزول" که رنگ و محتوای آن یادآور تأسیس "تیپ آزادسازی جولان" از سوی همین جنبش بود را با همکاری پرشور مردم انقلابی و استکبارستیز تا محل اقامه نماز جمعه تهران حمل کردند.

سرود حماسی/ نمک خاک (ملح التراب)

این سرود با صدای «سلوان الناصری» از سوی شبکه اعلام الحربی مقاومت اسلامی نُجَباء در عراق جهت حمایت از قدس شریف تولید و پخش و توسط دفتر رسانه‌ای نُجَباء در ایران به زبان فارسی ترجمه شده است.

نماهنگ/ یا صاحب الزمان

نماهنگ "یا صاحب الزمان" با صدای «احمد الساعدی» از سوی شبکه اعلام الحربی نُجَباء تولید و پخش و توسط دفتر رسانه ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران به زبان فارسی ترجمه گردیده است. وبسایت رسمی ما به زبان فارسی: Alnujaba.ir

چهل روز است که نیستی ...

نماهنگی با صدای شهید مدافع حرم "محمد معافی" مستشار ایرانی مقاومت اسلامی نُجَباء که برای اولین بار منتشر می گردد.

فیلم/ یا زهراء

نماهنگ "یا زهراء" به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با صدای «احمد الساعدی» از سوی شبکه اعلام الحربی نُجَباء تولید و توسط دفتر رسانه‌ای نُجَباء در ایران به زبان فارسی ترجمه گردیده است. وبسایت رسمی ما به زبان فارسی: Alnujaba.ir

كارتون| ١٠سال تلاش آمريكا براى تحريم نُجَباء

آمریکا 10 سال پس از آنکه در دوره ریاست‌جمهوری اوباما نام شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء را در لیست سیاه تروریستی قرار داد، طرح تحریم این جنبش را به کنگره برد و اکنون این لایحه در نوبت امضای ترامپ است.

گزارش تصویری/ سفر دبیرکل نُجَباء به لبنان پس از شایعه ترور

«شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء، پس از شایعه رژیم صهیونیستی درمورد ترور وی، همزمان با سالگرد شهادت «عماد مغنیة» فرمانده فقید حزب الله، به کشور لبنان سفر کرد. وی پس از حضور در بین خبرنگاران شبکه‌های تلویزیونی در روضة الشهداء واقع در ضاحیه جنوبی بیروت و حرم مطهر حضرت خولة بنت حسین(ع)، با «شیخ محمد یزبک» رئیس هیات شرعی حزب الله و «آیت الله سید عیسی طباطبایی» نماینده رهبر معظم انقلاب در لبنان دیدار و گفتگو کرد.