رئیس شورای اجرایی نُجَباء:

امریکا ۱۹ پایگاه نظامی در عراق دارد/ پارلمان باید اخراجشان کند

الشمری با تأکید بر اینکه مقاومت اسلامی نُجَباء به‌صورت دقیق و مستمر در حال پایش تحرکات نظامیان امریکایی در خاک عراق است، از پارلمان خواست تا برای حفظ حاکمیت و تمامیت ارضی کشور با جدیت وارد عمل شود.

حضور نُجَباء به نمایندگی از مقاومت عراق در کنگره شهدای کرمان + تصاوير

"مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران" به نمایندگی از مقاومت اسلامی عراق جهت آشنایی مدعوین و شرکت‌کنندگان با گروه‌های مقاومت، سازمان حشد شعبی، رویدادهای جاری عراق، ارائه محصولات فرهنگی و... در کنگره بزرگداشت 6500 شهید استان کرمان حضور یافت.

رئیس شورای سیاسی نُجَباء:

داعشی‌ها با لابی امریکا به خاک عراق برمی‌گردند

الاسدی با اشاره به اخبار منتشره راجع به بازگشت داعش یا تشکیلاتی مشابه آن، اظهار داشت: ورود هزاران داعشی از مرز سوریه به عراق، پیش چشم نظامیان امریکایی، این سؤال را ایجاد می‌کند که چه کسی به آن‌ها اجازه عبور از مرز را می‌دهد؟

طرح| سالروز تولد امام خمینی

مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، سالروز تولد بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی را که با میلاد مبارک جده اطهرش حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها مصادف است، تبریک عرض می‌کند.

طرح/ 22 بهمن

بیا بیا که شمیم بهار می‏‌آید
دل رمیده ما را قرار می‏‌آید
سر از افق به‌در آورد صبح آزادی
سرود فتح و ظفر زین دیار می‌‏آید

گزارش تصویری/ تشییع نمادین سیدةالنساء بر شانه‌های رزمندگان نُجَباء

در سالروز شهادت دخت گرامی پیامبر اکرم (صلوات‌الله‌علیه) جمعی از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء مراسم تشییع نمادین پیکر حضرت فاطمه زهراء (سلام‌الله‌علیها) را با شکوه تمام در شهر تاریخی مدائن و مرقد صحابی عالی‌مقام جناب سلمان فارسی (ره) برگزار کردند.

طرح/ شهادت مادر سادات

بمیرم بسته می‌شد آن نگاه آهسته آهسته
به چشم ما جهان می‌شد سیاه آهسته آهسته

مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، سالروز شهادت ام الائمه حضرت صدیقه طاهره سلام‌الله‌علیها را به کلیه همراهان ارجمند تسلیت عرض می‌کند.