نماینده مجلس سوریه:

نُجَباء با تهدیدهای رژیم صهیونیستی مقابله می‌کند

«حسین راغب الحسین» با تشکر از نقش‌آفرینی مثبت رزمندگان نُجَباء در آزادسازی مناطق تحت اشغال تروریست‌ها، به‌طور ویژه از این جنبش به‌دلیل مقابله با تهدیدهای رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

چهار نماینده کنگره:

دست نُجَباء به خون سربازان امریکایی آغشته است

«جو ویلسون»، «برد شرمن»، «استیو چابوت» و «تام سوزی» چهار نماینده کنگره امریکا اعلام کردند که از هر اقدامی جهت ملزم نمودن کاخ سفید به تحریم مقاومت اسلامی نُجَباء و سایر گروه‌های مقاومت عراقی حمایت می‌کنند، زیرا دست آن‌ها به خون سربازان امریکایی آغشته است.

طرح/ فاطمیه

حرفی نداشت چشم ترم جز رثای تو
جاری‌ست بین هر غزلم رد پای تو
هرسال فاطمیه دلم شور می‌زند
در کوچه‌های غربت و اشک و عزای تو

اسرائیل دیفنس:

حزب‌الله و نُجَباء در جولان اردو زده‌اند

تحلیلگر صهیونیست هشدار داد که نیروی قدس سپاه در صدد است به‌وسیله شبه‌نظامیان "حزب‌الله" و "نُجَباء" از جولان حملات موشکی و زمینی را علیه اسرائیل سازمان‌دهی کند.

فیلم/ نمر بازمی‌گردد

«سید هاشم الموسوی» سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در مراسم سالگرد شهادت آیت‌الله «نمر باقر النمر»، با تأکید بر اینکه نمی‌توان شهید نمر را به مذهب شیعه یا منطقه جنوب و غرب آسیا منحصر نمود، اظهار داشت: او نماینده امت اسلامی بود که اگرچه تنها به شهادت رسید، ولی به محوری کامل تبدیل شد و نشان داد که حوزه علمیه انقلابی هنوز هم فعال است و می‌تواند نمونه‌های بارزی از انسان‌های بزرگ را به جامعه انسانی و اسلامی تقدیم کند.

طرح/ میلاد بنت‌الحیدر

بدون شبهه وشک از قبیله نور است
میان هاله انوار خویش مستور است
وقار و نور جبینش به مصطفی رفته
ولی غرور نگاهش به مرتضی رفته
چه کودکیست که خود اشهدین می‌گوید
و گاه خنده‌کنان «یاحسین» می‌گوید

دبیرکل نُجَباء در گفتگو با «اطلاعات»:

به انصارالله اعلام کردیم که برای کمک در تمامی سطوح آماده‌ایم/ پاسخی «بهت‌آور» و «کوبنده» به آمریکا می‌دهیم

شیخ اکرم الکعبی در جریان گفتگویی با اشاره به وضعیت فعلی جنگ در یمن اظهار داشت: به برادرانمان در انصارالله اعلام کردیم که آماده‌ایم در همه سطوح انسانی، نظامی و غیره در کنارشان بایستیم.

گزارش تصویری/ مجلس ترحیم آیت‌الله هاشمی شاهرودی (ره) در نجف اشرف با حضور دبیرکل نُجَباء

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» روز گذشته در مراسم ترحیم و بزرگداشت مرحوم آیت‌الله هاشمی شاهرودی (ره) در نجف اشرف شرکت کرد.
در این مجلس که از جانب مقاومت اسلامی نُجَباء منعقد شده بود، آیت‌الله «حسینی شیرازی» نماینده محترم ولی‌فقیه در عراق، حضرات آیات فیاض، حکیم، حائری، یعقوبی، ایروانی، بدری و نمایندگان مراجع عظام «سیستانی» و شیخ «بشیر نجفی» حضور یافتند.
همچنین جمع زیادی از فضلای حوزه نجف، نمایندگان گروه‌های مقاومت، سران عشائر و آحاد مؤمنان در مراسم مورد اشاره حاضر شدند و به مقام والای آن فقید سعید ادای احترام کردند.

گزارش تصویری/ رزمندگان نُجَباء در مراسم پایان دوره آموزش نظامی

جمعی از رزمندگان داوطلب عراقی عضو مقاومت اسلامی نُجَباء دوره آموزش نظامی خود را زیر نظر مربیان ورزیده در لشکر 12 الحشد الشعبی با موفقیت به اتمام رساندند.
این دوره آموزشی به نام شهید «سیف جبار الخماسی» از فرماندهان میدانی جنبش نُجَباء متبرک بود.