فیلم/ اخراج نظامیان آمریکایی توسط "نُجَباء" با شعارهای فارسی

گروهی از نظامیان آمریکایی قصد داشتند به منطقه "جبال مکحول" واقع در شمال استان صلاح الدین عراق -که منطقه صفر عملیاتی است- وارد شوند که از سوی رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء اخراج شدند. رزمندگان نُجَباء پس از این اقدام، با شعارهای ضداستکباری و عبارات فارسی همچون "برو آمریکا" و "برو محتل(اشغالگر)"، نظامیان آمریکایی را تا دور شدن کامل از این منطقه همراهی کردند.

طرح/ ولادت امام حسن عسکری علیه السلام

امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند: «مِنَ التَّواضُعِ أَلسَّلامُ عَلى كُلِّ مَنْ تَمُرُّ بِهِ، وَ الْجُلُوسُ دُونَ شَرَفِ الَْمجْلِسِ؛ از جمله تواضع و فروتنى، سلام كردن بر هر كسى است كه بر او میگذرى، و نشستن در پايين مجلس است».

سخنگوی نُجَباء در واکنش به انفجارات اخیر:

سازمان‌های امنیتی عراق از لوث افراد فاسد پاکسازی شود/ لزوم سلب مصونیت از دواعش سیاسی

«الموسوي» در واکنش به انفجارات تروریستی اخیر عراق که جان ده‌ها شهروند این کشور را گرفت؛ خواستار پاکسازی سازمان‌های امنیتی از لوث افراد فاسد و سلب مصونیت از داعشی‌های سیاسی شد.

طرح/ ولادت حضرت عبد العظیم حسنی

به فرموده ایشان، در ایام فراغت، مانند راه رفتن و نشستن، برای نورانیت قلب و رفع حجاب ها، ذکر یونسیه «لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین» مناسب است.

گزارش تصویری/ ورود سرزده شيخ اكرم الكعبى به سوريه

دبیرکل نُجَباء با وجود هجمه‌های سیاسی و رسانه‌ای علیه این گروه مقاومت، به منظور سرکشی از جبهه‌های مقاومت وارد سوریه شد و در پایان به همراه گروهی از فرماندهان با تشرف به آستان مقدس زینب کبری سلام الله علیها، با آرمان‌های جبهه مقاومت تجدید میثاق کرد.

فیلم/ سخنرانی علیه «نُجَباء» در سازمان ملل

شانتاژ خبری و پروپاگاندای تبلیغاتی همواره ابزار رسانه‌های غربی-عربی برای مقابله با محور مقاومت بوده است. در تازه‌ترین نمونه، همزمان با سخنرانی «سامانتا پاور» نماینده آمریکا در سازمان ملل علیه مقاومت اسلامی نُجَباء، این رسانه‌ها سیاه‌نمایی علیه این گروه مقاومت اسلامی را شدت بخشیده‌اند.

سخنرانی «سامانتا پاور» در سازمان ملل علیه «نُجَباء»/ تشدید شانتاژ رسانه‌ای

پس از آنکه نماینده ایالات متحده در سازمان ملل، نام «نُجَباء» را در کنار دولت اسد، روسیه، حزب الله و ایران بر زبان جاری کرد؛ فشار بنگاه‌های خبر پراکنی برای سیاهنمایی علیه این جنبش مقاومت افزایش یافت.