طرح/ ولادت حضرت زینب (س)

امام سجّادعليه السلام فرمودند:«إنَّ عَمَّتي زَينَبَ مَعَ تِلكَ المَصائبَ و المِحَنِ النّازِلَةِ بِها في طَرِيقِنا إلَي الشّامِ ما تَرَكَتْ [تَهَجُّدَها] لِلَيلَةٍ; عمّه‏ام ، زينب ، با وجود همه مصيبت‏ها و رنج‏هايي كه در مسيرمان به سوي شام به او روي آورد ، حتّي يك شب اقامه نماز شب را فرو نگذاشت وفيات الأئمه.»

گزارش تصویری/ هفته اول عملیات آزادسازی موصل از محور تکریت

عملیات آزادسازی موصل از روز 26 مهرماه 1395 با شعار "قادمون یا نینوی" و فرمان «حیدر العبادی» رئیس جمهور و فرمانده کل قوای مسلح عراق آغاز شد. پس از سه ماه و نیم تلاش بی وقفه رزمندگان عراقی، این عملیات در روز سه شنبه ششم بهمن ماه از محور تکریت ادامه یافت که اکنون یک هفته از شروع این فاز عملیات می‌گذرد.

شروع سهمگین عملیات تکریت به موصل با بمباران موشکی «نُجَباء» + تصاویر

با اینکه تنها کمتر از دو روز از آغاز عملیات تکریت ــ موصل گذشته است؛ رزمندگان نُجَباء با نزول باران موشک‌های کورنت و فاتح بر داعش، سه روستا را آزاد، یک مقر فرماندهی و سه کمین‎گاه را منهدم، یک خودروی انتحاری را منفجر و شمار زیادی از تروریست‌ها را به هلاکت رساندند.

گزارش تصویری/ رزمندگان نُجَباء پس‌ از آزادسازی حلب

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء که علاوه بر عراق، در سوریه نیز در حال جنگ با تروریست‌های تکفیری هستند، در عملیات آزاد سازی حلب شرکت کرده و به کمک رزمندگان سوری این شهر را از چنگال تروریست‌های تکفیری خارج کردند.