اینفوگرافی/ کشورهای داعش‌پرور

یک چهارم اعضای غربی داعش "انگلیسی" هستند و معروفترین سران این گروه تروریستی-تکفیری، اتباع سعودی، لیبی و چچن می‌باشند. در میان داعشی‌ها، اهالی عربستان و تونس بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده‌اند.

بازدید شیخ اکرم الکعبی از تونل تروریست های تکفیری

پس از آزادسازی بخش های وسیعی از عراق به دست رزمندگان مقاومت، شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء از تونل های حفر شده توسط تروریست های تکفیری داعش که جهت تردد، کمک رسانی، تامین آذوقه و مهمات از آن استفاده می کردند، بازدید کرد.

طرح/ شهادت حضرت فاطمه (س)

حضرت فاطمه عليهاالسلام فرمودند: «إلزَم رِجلَها ؛ فَإنَّ الجَنَّةَ تَحتَ أقدامِها؛ در خدمت مادر باش، زيرا بهشت زير قدم هاى مادران است.»

تیراندازی شیخ اکرم الکعبی در میدان نبرد

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء، حجت الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با حضور در میدان جنگ و تیراندازی به سمت دشمن، به رزمندگان مقاومت روحیه ای مضاعف بخشید.

گزارش تصویری/ چهارمین هفته از عملیات آزادسازی موصل-محور تکریت

رزمندگان سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) عملیات آزادسازی موصل از محور تکریت را در تاریخ پنجم بهمن‌ماه و با سرگروهی مقاومت اسلامی نُجَباء آغاز کردند که دیروز سه‌شنبه سوم اسفند، چهارمین هفته از این عملیات نیز پشت سر گذاشته شد.

دبیرکل نُجَباء در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین شرکت کرد + تصاویر

ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین صبح امروز درحالی با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز شد که شیخ اکرم الکعبی به نمایندگی از کشور عراق و الحشد الشعبی در این کنفرانس حضور یافته است.

گزارش تصویری/ حضور شیخ اکرم الکعبی در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین صبح امروز با سخنرانی ولی امر مسلمین جهان در جمع رهبران گروه‌های فلسطینی، مسئولان مجالس کشورهای اسلامی، و صدها تن از اندیشمندان و شخصیت‌های برجسته جهان اسلام در تهران برگزار شد که شیخ اکرم الکعبی نیز در این کنفرانس، به نمایندگی از کشور عراق و الحشد الشعبی حضور دارد.

طرح/ سالروز شهادت عماد مغنیه

عماد فایز مغنیه معروف به «حاج رضوان» از فرماندهان نظامی برجسته جنبش حزب‌الله لبنان بود که در ۱۲ فوریه ۲۰۰۸ در دمشق ترور شد و شریت شهادت نوشید.

طرح/ ايام شهادت حضرت زهرای مرضيه(س)

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: «من اصعد الی الله خالص عبادته اهبط الله عزوجل الیه افضل مصلحته، کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد»