گزارش تصویری/ استقرار «نُجَباء» در نوار مرزی عراق و سوریه

کاروان‌هایی از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء طی روزهای اخیر در نزدیکی نقطه مرزی "الولید" عراق با "البوکمال" سوریه مستقر شده و منتظر اعلام ساعت صفر برای آغاز عملیات هستند. همچنین گروهی دیگر از این رزمندگان جهت پاکسازی بقایای تروریست‌های داعش در "الصوابه" واقع در جنوب غرب تدمر، خود را به این منطقه رساندند.

تیزر/ ما پیروزیم

این تیزر حماسی توسط واحد رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء با صحنه‌هایی دیدنی از نبرد علیه دشمنان تکفیری تهیه و منتشر شده است.

طرح/ ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام

امام حسن مجتبی علیه السلام فرمودند: «بَینَ الْحَقِّ وَ الْباطِلِ أَرْبَعُ أَصابِعَ، ما رَأَیتَ بِعَینَیكَ فَهُوَ الْحَقُّ وَ قَدْ تَسْمَعُ بِأُذُنَیكَ باطِلاً كَثیرًا; بین حقّ و باطل به اندازه چهار انگشت فاصله است، آنچه با چشمت بینى حقّ است و چه بسا با گوش خود سخن باطل بسیارى را بشنوى.»

نماهنگ/ قدس از آنِ ماست

موسیقی حماسی "قدس از آن ماست" از سوی واحد الاعلام الحربی نُجَباء تولید و توسط دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء - نمایندگی ایران، به زبان فارسی ترجمه شده است.

رحلت حضرت امام خمینی

امام خمینی (ره): امید دارم ملت های اسلامی وملت بزرگ ایران با یک تحرک فرهنگی گسترده بتوانند مسلمانان را از فقر وتنگنای علمی در آورند .

طرح/ تبریک حلول ماه مبارک رمضان

اميرالمومنين عليه السلام فرمودند: «فرض الله ... الصيام ابتلاء لاخلاص الخلق‏; خداوند روزه را واجب كرد تا به وسيله آن اخلاص خلق را بيازمايد.»

طرح/ سالروز آزادسازی خرمشهر

در ساعت ۲ بعد از ظهر روز ۳ خرداد ۱۳۶۱ پس از ۳۴ روز نبرد بی‌امان، خرمشهر به طور کامل از اشغال نظامیان عراق خارج شد و عملیات بیت‌المقدس که در دهم اردیبهشت این سال آغاز شده بود، به پیروزی رسید.

نماهنگ/ رایحه باروت

این موسیقی حماسی با صدای «مهدی العبودی» از سوی شبکه ماهواره‌ای النُجَباء تولید و توسط دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء - نمایندگی ایران، ترجمه شده است.