نماهنگ/ راز زندگی

کاری از واحد رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در خصوص شهید «آیت‌الله صدر»

طرح/ 8 شوال سالروز تخریب بقیع

بقیع در زمان رسول خدا (ص) نیز زیارتگاه بوده و آن حضرت برخی شبها خانه را ترک کرده و تنها به بقیع می رفته و در آنجا به راز و نیاز با خدا می پرداخته است. برخی دختران آن حضرت و نیز برخی از یاران نزدیکش در بقیع مدفونند ; کسانی چون عثمان بن مظعون که از صحابی مورد علاقه رسول خدا (ص) بود.

طرح/ عید فطر

حضرت محمد (ص) فرمودند: «فَإِذَا كَانَتْ لَیلَةُ الْفِطْرِ وَ هِی تُسَمَّى لَیلَةَ الْجَوَائِزِ أَعْطَى اللَّهُ الْعَامِلینَ أَجْرَهُمْ بِغَیرِ حِساب؛ و چون شب عید فطر -كه شب جوائز نام دارد- فرا رسد، خداوند پاداش عمل‏ كنندگان را بدون حساب و شمارش ببخشد.»

گزارش تصويرى/ داعش در مرز عراق و سوريه قیچی می‌شود

با توجه به اينكه رزمندگان حشد شعبی (سازمان بسيج مردمى) و ارتش عراق، عناصر داعش را به آن سوى مرزهاى خود رانده‌اند، چندى است كه مقاومت اسلامى نُجَباء پاكسازى اين تروريست‌ها را در مرز سوريه آغاز كرده است. رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء (شاخه مستقر در سوريه) سد "الوعر" واقع در دشت الوعر، منطقه "الوشاش" و همچنين دشت "اللويزية" را آزاد كرده و اكنون در ١٠ كيلومترى مرز عراق به سمت "البو كمال" در حركت هستند. گفتنى است، شهر مرزى "البو كمال" واقع در استان ديرالزور در شرق سوريه، پيش از حمله داعش داراى ١١٦ هزار سكنه بوده است.

شهادت دکتر مصطفی چمران

ای کاش رها ز نام و از نان باشیم/ مانند نسیم در بهاران باشیم/ آن‌روز که هرکسی رفیقی دارد/ ای کاش که همنشین چمران باشیم...

طرح/ شب قدر

پیامبراکرم (ص) فرمودند: «مَنْ حُرِمَها فَقَدْ حُرِمَ الْخَیْرَ کُلَّهُ؛ هرکس از شب قدر محروم گردد، از تمام خیرات بی‌نصیب شده است.»

طرح/ شهادت امام علی (ع)

امام علی (ع) فرمودند: «لَوْ لاَ الدّینُ وَ التُّقى، لَکُنْتُ أدْهَى الْعَرَبِ; چنانچه دین دارى و تقواى الهى نمى بود، هرآینه سیاستمدارترین افراد بودم. ولى دین و تقوا مانع سیاست بازى مى شود.»

ضربت خوردن حضرت علی علیه السلام

امام علی (ع) فرمودند: « لاغِنى كَالْعَقْلِ، وَ لافَقْرَ كَالْجَهْلِ، وَلامیراثَ كَالاَْدَبِ، وَلاظَهیرَ كَالْمُشاوَرَةِ; ثروتى چون عقل، و فقرى چون جهل، و میراثى چون ادب، و پشتیبانى همچون مشورت نیست.»