نماهنگ/ اینجا پایکوبی می‌کنیم

این موسیقی حماسی با صدای «علی الاسدی» از سوی شبکه ماهواره‌ای النُجَباء تولید و توسط دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء - نمایندگی ایران، ترجمه و زیرنویس شده است.

عکس خبری/ جشن پیروزی "موصل" در سوریه

جشن پیروزی بزرگ آزادسازی "موصل" عراق با حضور جمعی از فرماندهان، مسئولان و رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در مقر مرکزی این جنبش در "دمشق" پایتخت سوریه برگزار شد.

گزارش تصويرى/ عمليات ويژه نُجَباء در مثلث مرزى عراق با سوريه و اردن

رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء در ادامه عمليات پاكسازى مثلث مرزى عراق با سوريه و اردن توانستند بر مناطق جديدى مسلط شوند. در جريان اين عمليات، مناطق "الحجر" و "البركة" واقع در جنوب شرقی صحرای "حمص" و دو جاده اصلى به صحراى سوريه از چنگال تروريست‌هاى تكفيرى آزاد شدند. همچنين يگان موشكى نُجَباء از انهدام شمارى از خودروهاى زرهى و خودروهاى حامل تيربار (شامل تیربار ٢٣ ميلى‌مترى) متعلق به داعش در "ام الرمل" واقع در صحراى سوريه خبر داد. گفتنی است، پس از رسیدن حشد شعبی به مرز عراق و سوریه، صیانت بخشی از کمربند مرزی این دو کشور به رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء -به‌دلیل حضور چندساله آنان در کشور سوریه برای عملیات جهادی با موافقت دولت سوریه- محول گشته است.

دبیرکل نُجَباء در گفتگوی تفصیلی با روزنامه اطلاعات:

هدف آمریکا، اشغال غیرمستقیم عراق است/ تشکر ویژه از مقام معظم رهبری و حاج قاسم سلیمانی

"هدف آمریکا از استقرار نیروهای خود در مرز عراق و سوریه این است که دولت عراق را مجبور کند تا موصل و الانبار و صلاح الدین زیر نظر مستشاران این کشور مستکبر اداره شوند، یعنی آنان می‌خواهند عراق را به صورت غیرمستقیم اشغال کنند".

فیلم/ نماهنگ دلاوران شام

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء برای دفاع از شام و حرم بانوی مقاومت حضرت زینب سلام الله علیها آماده هستند.

بیانیه نُجَباء به مناسبت آزادسازی موصل:

درود بی‌کران بر مرجعیت حکیم که جانی تازه به اسلام جهاد و مقاومت بخشید

"درود بی‌کران بر مرجعیت حکیم و مبارزی که جانی تازه به اسلام جهاد و مقاومت بخشید و باعث شد که پیر و جوان، جان و مال خویش را در راه خدا فدا کردند که در نهایت، یاری خداوند در همه نبردها نصیب آنان شد".