طرح/ خجسته سالروز عید بزرگ مسلمانان، عید سعید غدیر خم

قال رسول الله(ص): «يوم غدير خم افضل اعياد امتى و هو اليوم الذى امرنى الله تعالى ذکره فيه بنصب اخى على بن ابى طالب علما لامتى، يهتدون به من بعدى و هو اليوم الذى اکمل الله فيه الدين و اتم على امتى فيه النعمة و رضى لهم الاسلام دينا». رسول خدا(ص) فرمود: «روز غدير خم برترين عيدهاى امت من است و آن روزى است که خداوند بزرگ دستور داد برادرم على بن ابى طالب را به‌عنوان پرچمدار (و فرمانده) امتم منصوب کنم تا بعد از من مردم توسط او هدايت‏ شوند و آن روزى است که خداوند در آن روز دين را تکميل و نعمت را بر امت من تمام کرد و اسلام را به‌عنوان دين براى آنان پسنديد. امالى صدوق: 125، ح 8.

گزارش تصویری/ سفر نماینده دبیرکل نُجَباء به سوریه

نماینده «شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در جریان سفر به کشور سوریه، ضمن دیدار با رزمندگان مقاومت و سرکشی از جبهه‌های مقاومت، با حجت‌الاسلام والمسلمین «سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری» نماینده مقام معظم رهبری و حجت‌الاسلام والمسلمین «سید محمد علی المسکی» رئیس مجلس اعلای اسلامی جعفری این کشور، دیدار و گفتگو کرد.

طرح/ ولادت باسعادت امام هادی علیه‌السلام

قال: «يَاْتى عَلماءُ شيعَتِنا الْقَوّامُونَ بِضُعَفاءِ مُحِبّينا وَ اهْلِ وِلايَتِنا يَوْمَ الْقِيامَةِ، وَالانوارُ تَسْطَعُ مِنْ تيجانِهِمْ». فرمود: «علما و دانشمندانى كه به فرياد دوستان و پيروان ما برسند و از آن‌ها رفع مشكل نمايند، روز قيامت در حالى محشور مى‌شوند كه تاج درخشانى بر سر دارند و نور از آن‌ها مى‌درخشد.»

برگزاری جشن بزرگ "آینه‌های مقاومت"

تیزر مستند جشن بزرگ هفته مقاومت با حضور "مقاومت اسلامی نُجَباء ـ نمایندگی ایران" و اجرای برنامه‌های متنوع حماسی که به همت شهرداری کاشان در سالن فیض دانشگاه این شهر برگزار شد.

گزارش تصویری/ برگزاری جشن بزرگ هفته مقاومت در کاشان

جشن بزرگ هفته مقاومت با همت دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء -نمایندگی ایران- و سازمان فرهنگی شهرداری کاشان برگزار شد. شماری از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان، اعضای شورای شهر، مسئولان شهری، شهردار، فرماندهان سپاه، بسیجیان و... در این مراسم حضور یافتند.