در گفتگو با روزنامه لبنانی الاخبار؛

ورود ایران به نزاع اربیل ـ بغداد به حل مسالمت‌آمیز بحران منجر شد

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء نقش ایران در حل مسالمت‌آمیز نزاع بغداد با اربیل را مهم توصیف و تأکید کرد: عربستان در برهه کنونی در حال پیاده کردن نقشه آمریکا برای دور کردن عراق از ایران است.

در اختتامیه کنفرانس بین‌الملی علمای مقاومت؛

شیخ اکرم الکعبی: مقاومتی که در مسیر «قدس» نباشد، منحرف است

دبیرکل نُجَباء در اختتامیه دومین کنفرانس بین‌المللی علمای مقاومت در بیروت اظهار داشت: اگر قطب‌نمای مقاومت به جهتی جز قدس باشد، آن مقاومت منحرف شده و ارزش‌های حقیقی در آن از بین خواهد رفت.

شیخ اکرم الکعبی در استودیوی المنار:

آماده جنگ با آمریکا هستیم/ خطای بارزانی را به‌پای کُردها نمی‌نویسیم

شیخ اکرم الکعبی در برنامه زنده شبکه "المنار" از نقش مخرّب ائتلاف غربی ــ عربی در تحولات عراق به‌شدت انتقاد کرد و نسبت به تداوم شیطنت‌ها هشدار داد: اگر اقدامات سوء آمریکا ادامه یابد، آماده‌ایم آنان را هدف قرار دهیم.

گزارش تصویری/ دیدار دبیرکل نُجَباء با آیت الله نابلسی و شیخ ماهر حمود

«شیخ اکرم الکعبي» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء روز گذشته هشتم آبان‌ماه در جریان سفر به کشور لبنان با «آیت الله عفیف النابلسی» از علمای برجسته شیعه و «شیخ ماهر حمود» رییس اتحادیه علمای مقاومت این کشور دیدار و گفتگو کرد.

طرح/ شهادت کریم اهل‌بیت

سیره علماء و متشرعه و سنت عملی آن‌ها به‌ویژه در نجف و قم اینگونه بوده است که در روز هفتم ماه صفر به‌مناسبت شهادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام در کلیه بلاد شیعه دروس حوزه علمیه و بازارها را تعطیل و اقامه عزا می‌نمودند.

طرح/ شهادت دُردانه اباعبدالله

دلشوره‌ها علامت یک شام شوم بود ... در گوش شهر، همهمه‌ای گنگ درگرفت/ کابوس‌ها گرفت گریبان خواب را ... تا دختر شهید، سراغ از پدر گرفت

در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا؛

سخنگوی نُجَباء: تیلرسون به شکست استراتژیک خود در منطقه اعتراف کند/ سکوت بغداد جایز نیست

الموسوی با بیان اینکه تیلرسون باید به شکست استراتژیک خود در منطقه اعتراف کند، سکوت دولت عراق را جایز ندانسته و از بغداد خواست که پاسخی مقتدرانه به اتهامات باطل دهد.