صدای حامیان مقاومت از سوریه و لبنان تا پاکستان؛

دفتر مقام معظم رهبری اقدام واشنگتن علیه «نُجَباء» را محکوم کرد

پس از موج حمایت‌ها از مقاومت اسلامی نُجَباء در عراق، سوریه، لبنان و پاکستان؛ دفتر نمایندگی رهبر معظم انقلاب نیز اقدام آمریکا برای تحریم این گروه مقاومت را محکوم کرد.

طرح/ شهادت غریب خراسان

عرض تسليت "دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء - نمایندگی ایران" را در سالروز شهادت حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی الرضا علیه‌السلام پذيرا باشيد.

طرح/ رحلت پیامبر اکرم (ص)

"دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء - نمایندگی ایران" رحلت رحمة للعالمين‌ حضرت محمد صلی‌الله‌علیه‌وآله را به عموم مسلمانان جهان تسلیت عرض می‌کند.

کنگره آمریکا:

تحریم «نُجَباء» 90 روز دیگر رسماً توسط ترامپ اعمال می‌شود

کنگره ایالات متحده آمریکا در گزارشی تفصیلی با بیان اتهاماتی واهی نسبت به مقاومت اسلامی نُجَباء اعلام کرد: در دوره‌ای 90 روزه پس از تصویب، رییس جمهور موظف است تحریم‌های معین شده نسبت به جنبش حزب الله نُجَباء و افراد خارجی که مسوول، مامور و یا مرتبط با آن هستند را اعمال کند.

اینفوگرافی/ تسویه‌حساب در دربار سعودی

محمد بن سلمان ولیعهد جوان و جاه طلب عربستان، تعداد زیادی از شاهزادگان و رقبای خود در خاندان آل سعود را به بهانه مبارزه علیه فساد تحت بازداشت و حصر قرار داده است.

طرح/ اربعین حسینی

دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء ـ نمایندگی ایران، فرا رسیدن اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام را صمیمانه تسلیت عرض می‌کند.