دبیرکل نُجَباء:

جهان اسلام در برابر خطر سلامتی آیت الله عیسی قاسم سکوت نخواهد کرد

الکعبی در واکنش به اتفاقات اخیر بحرین تاکید کرد: آل‌خلیفه که باعث تشدید بیماری آیت الله عیسی قاسم شد؛ مصداق بارز زیر پا گذاشتن اصول اسلامی و حقوق بشر است و جهان اسلام در برابر به خطر افتادن سلامتی ایشان سکوت نخواهد کرد.

در واکنش به لایحه تحریمی کنگره آمریکا؛

تشکّل‌های دانشجویی ایران: نُجَباء افتخار امت اسلامی است

"ما ایرانیان نیز در کنار مردم عراق، سوریه، پاکستان و لبنان که حمایت خود را از مقاومت اسلامی نُجَباء اعلام و اقدام کنگره آمریکا را محکوم کردند؛ تمام قد می‌ایستیم چراکه امروز نُجَباء افتخار امت اسلامی است"

طرح/ پیوند خورشید و ماه

بخشی از خطبه عقد پیامبر رحمت و خدیجه کبری سلام‌الله‌علیهما که ‏توسط حضرت ابوطالب علیه‌السلام ایراد شد: «سپاس خدای را که ما را از بذر ابراهیم و ذریه اسماعیل قرار داد و برایمان خانه مقدسى را که مقصود حاجیان است و حرم امنى است که میوه هرچیز به سوى آن گرد آید بنا فرمود و ما را در شهرى که هستیم حاکمان بر مردم قرار داد. سپس برادرزاده‌‏ام محمد بن عبدالله بن عبدالمطلب مردى ‏است که با هیچ یک از مردان قریش هم وزن نشود جز آنکه از او برتر است و به هیچ یک از آن‌ها مقایسه نشود جز آنکه بر او افزون ‏است و او اگرچه از نظر مالى کم مال است ولى مال پیوسته در حال دگرگونى و همچون سایه‌‏اى رفتنى است و او نسبت‏ به خدیجه راغب و خدیجه نیز به او مایل است و مهریه او را نیز هرچه نقدى و غیرنقدى بخواهید آماده است و محمد را داستانى بزرگ و شأنى والا و شهرتى عظیم خواهد بود.»

به‌دنبال طرح لایحه تحریمی در کنگره ایالات‌متحده؛

پاسخ ملت سوریه به دولت آمریکا: ما همه عضو «نُجَباء» هستیم

جمعی از علمای شیعه، علوی و اهل سنت، برخی نمایندگان پارلمان و مقامات دولتی، تعدادی از شیوخ عشایر و فعالان اجتماعی هم‌صدا با مردم سوریه اقدام خصمانه واشنگتن را به‌شدت محکوم کردند.

طرح/ آغاز امامت صاحب‌الزمان (عج)

زمان زمان شروع زعامت مهدی است/ غدیـر دوم شیعـه، امـامت مهدی است ... همه کنیـد قیـام و همـه دهید سلام/ امـام کـل زمان‌ها دوباره گشت امام

گزارش تصویری/ پاکسازی یکی از مهمترین مقرهای داعش توسط نُجَباء

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در ادامه عملیات پاکسازی مناطق عراق از لوث باقیمانده های گروه تروریستی تکفیری داعش، عمق صحرای "الجزیره" بین شهرهای "موصل" و "الانبار" واقع در استان نینوا را هدف قرار دادند. همچنین رزمندگان این گروه مقاومت در عملیاتی دیگر که به همان منظور صورت گرفته بود، تاسیسات نفتی جزیره "صلاح الدین" واقع در شمال استان صلاح الدین و در جنوب موصل را پاکسازی کردند. شایان ذکر است، تاسیسات نفتی جزیره صلاح الدین یکی از مهمترین مقرهای داعش در این منطقه از عراق بوده است.

طرح/ شجره طیبه

سالروز تشکیل "بسیج" با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در پنجم آذرماه گرامی باد.

طرح/ شهادت محسن بن علی (ع)

«اولین جنایتی که در دادگاه عدل قیامت بررسی می‌شود، قتل محسن فرزند امام علی است» (حدیث قدسی/ کامل‌الزیارات)

سید هاشم الموسوی:

روز تحریم نُجَباء برای ما «یوم الله» است/ اعلام حمایت از حزب‌الله در جنگ احتمالی با اسرائیل

سخنگوی رسمی نُجَباء در جریان کنفرانس خبری خود در آخرین واکنش خود به لایحه تحریمی آمریکا علیه این گروه مقاومت گفت: ایالات متحده با این کار، ما را به دنیا معرفی کرد و این روز را "یوم الله" معرفی می‌کنیم.