فاکس نیوز: تاسیس «تیپ آزادسازی جولان» توسط نُجَباء، زیاده‌خواهانه است!

شبکه آمریکایی فاکس نیوز در گزارشی نسبت به تاسیس تیپ آزادسازی جولان توسط نُجَباء و آمادگی رزمندگان این گروه مقاومت برای از بین بردن امنیت پوشالی رژیم صهیونیستی انتقاد کرده و آن را "زیاده خواهانه" عنوان کرد.

فیلم/ یا زهراء

نماهنگ "یا زهراء" به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با صدای «احمد الساعدی» از سوی شبکه اعلام الحربی نُجَباء تولید و توسط دفتر رسانه‌ای نُجَباء در ایران به زبان فارسی ترجمه گردیده است. وبسایت رسمی ما به زبان فارسی: Alnujaba.ir

كارتون| ١٠سال تلاش آمريكا براى تحريم نُجَباء

آمریکا 10 سال پس از آنکه در دوره ریاست‌جمهوری اوباما نام شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء را در لیست سیاه تروریستی قرار داد، طرح تحریم این جنبش را به کنگره برد و اکنون این لایحه در نوبت امضای ترامپ است.

کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس:

از جنبش آزادی‌خواه نُجَباء حمایت می‌کنیم

هیأت رئیسه و اعضای کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن طرح تحریم علیه مقاومت اسلامی نُجَباء در کنگره آمریکا، بر تداوم حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از این جنبش آزادی‌خواه تأکید نمودند.

گزارش تصویری/ سفر دبیرکل نُجَباء به لبنان پس از شایعه ترور

«شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء، پس از شایعه رژیم صهیونیستی درمورد ترور وی، همزمان با سالگرد شهادت «عماد مغنیة» فرمانده فقید حزب الله، به کشور لبنان سفر کرد. وی پس از حضور در بین خبرنگاران شبکه‌های تلویزیونی در روضة الشهداء واقع در ضاحیه جنوبی بیروت و حرم مطهر حضرت خولة بنت حسین(ع)، با «شیخ محمد یزبک» رئیس هیات شرعی حزب الله و «آیت الله سید عیسی طباطبایی» نماینده رهبر معظم انقلاب در لبنان دیدار و گفتگو کرد.

طرح/ عماد مغنیه؛ فرزند انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: شهید حاج عماد هم خودش را به قدر یک جوان ایرانی فرزند امام و نزدیک به امام می‌دانست؛ چرا؟ چون امام به او روح داده بود؛ امام او را زنده کرده بود.

فیلم|من انقلابی‌ام ...

مقاومت اسلامی نُجَباء با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حمايت خود از جمهوری اسلامی ایران را در خیابان‌های تهران فریاد زد.

پوستر/ شوق شهادت

سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی: اگر کسی شوق شهادت دارد، آن را فعلا طلب نکند؛ شهادت را در جنگ با امریکا و اسرائیل از خدا بخواهید.