طرح/ میلاد دُردانه اباعبدالله

شبیه فاطمه‌ای و همیشه اهل کرم ... یتیم و سائل و دربند هم گدای شما // حساب دفتر لطفت پر از کرامت‌هاست ... و باید از تو بخواهم برات کربُبلا

سرود حماسی/ نمک خاک (ملح التراب)

این سرود با صدای «سلوان الناصری» از سوی شبکه اعلام الحربی مقاومت اسلامی نُجَباء در عراق جهت حمایت از قدس شریف تولید و پخش و توسط دفتر رسانه‌ای نُجَباء در ایران به زبان فارسی ترجمه شده است.

طرح/ میلاد انوار شعبانیه

مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، میلاد انوار حسینی، سجادی و عباسی را در طلیعه شعبان المعظم به شما همراهان ارجمند تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

در دیدار نماینده رهبری در لبنان؛

دبیرکل نُجَباء: باید علیه دشمنان سوریه متحد شویم

شیخ اکرم الکعبی در ملاقات با آیت‌الله طباطبائی ضمن اشاره به لزوم پایان بخشیدن به حیات و فعالیت گروه‌های تروریستی در سوریه، بر ضرورت تشکیل جبهه‌ای متحد علیه دشمنان این کشور تأکید کرد.

سخنگوی رسمی نُجَباء:

مدعيان عرب درمورد تجاوز ائتلاف آمريكايى به سوريه اعلام موضع كنند

سیدهاشم الموسوی در واکنش به حمله تجاوزکارانه سحرگاه شنبه علیه کشور سوریه، اقدام آمریکا و متحدانش را "حماقت" توصیف کرد و گفت: هرکس ادعای عرب و مسلمان بودن می‌کند، باید موضع خود را به‌وضوح و به‌صراحت در مورد هجوم تروریستی مثلث آمریکایی ـ انگلیسی ـ فرانسوی علیه سوریه اعلام کند.

طرح/ شهادت موسی‌بن‌جعفر سلام‌الله‌علیه

السّلام علی موسی بن جعفر المظلوم المُعَذَّبِ في قَعرِ السُّجونِ وَ ظُلَمِ المَطامير ذي السّاق المَرضوضِ بِحَلَقِ القُيود... ای دانه دانه دانه‌ی تسبیحت از حلقه حلقه حلقه‌ی زنجیرت/ مرهم به ساق‌های خودت بگذار تا زخم‌ها نکرده زمینگیرت/ ای شکر بی‌شکایت «خلّصنی...» در اشکریز سجده‌ی بی‌پایان/ نور اجابت است که می‌تابد از روزن «ظلام مطامیر»ت

با صدور بيانيه اى تاكيد كرد؛

دبيركل نُجَباء خطاب به ترامپ: در سوريه منتظرتان هستيم!

شيخ «اکرم الکعبی» با اشاره به سیاست استعماری دشمنان مقاومت، تصریح کرد: مثلث شرارت (آمریکا، انگلیس و اسرائیل) را در لیست تروریسم قرار می‌دهیم و به آن‌ها می گوییم که در سوریه منتظرتان هستیم، با شما خواهیم جنگید و پیروز خواهیم شد.

معاون دبيركل نُجَباء:

می‌توانيم ظرف چندساعت در مکه و مدینه نماز بخوانیم/ جنگ عربستان با ايران يعنى سرنگونى آل‌سعود

دکتر الناصری در گفتگو با شبکه "آفاق" به اظهارات موهن محمدبن‌سلمان پاسخ داد و خاطرنشان ساخت که اگر عربستان جنگی علیه ایران به‌راه بیندازد، نابودی خودش را سرعت بخشیده است.