خطاب به سیاسیون عراقی؛

رئیس شورای سیاسی نُجَباء: در کنار ملت مجاهد و رهبری حکیم ایران بایستید

شیخ علی الاسدی در واکنش به برخی زمزمه‌های سیاسیون عراقی برای پیوستن به ائتلاف تحریمی آمریکا علیه ایران اظهار داشت: در کنار ملت مجاهد و رهبری حکیم ایران بایستید؛ همانگونه که ملت ایران در کنار ملت شما ایستاد.

سخنگوی نُجَباء خطاب به حیدر العبادی:

آقای نخست‌وزیر، با دشمن ایران همراهی نکن/ نمی‌گذاریم عراق به یکی از ایالات آمریکا تبدیل شود

الموسوی در واکنش به خبر اعلام همراهی بغداد در تحریم آمریکا علیه ایران، با خطاب قرار دادن نخست وزیر عراق اظهار داشت: آقای نخست وزیر، ما نه اکنون و نه هیچ زمان دیگر اجازه نخواهیم داد که عراق به ایالتی از ایالات آمریکا تبدیل شود و به شما می‌گوییم که با دشمن ایران همراهی نکن.

طرح/ میلاد شاه خراسان

ای ملائک کبوتر حرمت
چشم آدم به گندم کرمت
نه خراسان فقط، که ملک خداست
تا ابد زیر سایۀ علمت

در جمع کادر مرکزی اعلام حربی جنبش؛

دبیرکل نُجَباء: بهار عربی را به بهار مقاومت تبدیل کردیم/ انحصار رسانه‌ای دشمن را بشکنید

شیخ اکرم الکعبی با تصریح به اینکه بهار عربی پس از پیروزی مقاومت در میادین مختلف به بهار مقاومت تبدیل شد، از پرسنل "رسانه جنگ" مقاومت خواست که با استفاده از امکانات روزآمد و فعالیت روشنگرانه، انحصار رسانه‌ای دشمن را بشکنند.

طرح/ وفات حضرت عبدالعظیم حسنی

تسلیت "مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران" را به مناسبت سالروز وفات حضرت سیدالکریم عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام پذیرا باشید.

گزارش تصویری/ وعده انتقام نُجَباء در یادبود شهدای حشد شعبی

هیأت نمایندگی مقاومت اسلامی نُجَباء شامل مقامات ارشد و رزمندگان این گروه مقاومت، در مجلس ترحیم و بزرگداشت شهدای حمله اخیر آمریکا به مواضع نیروهای بسیج مردمی در مرز عراق و سوریه حضور یافتند.
کلیه گروه‌های مقاومت در این مراسم ضمن تاکید بر ادامه مبارزه علیه متجاوزان تروریست‌پرور و اتحاد در برابر دشمن، وعده دادند که انتقام خون همرزمان شهید خود را خواهند گرفت.