با صدور بيانيه اى تاكيد كرد؛

دبيركل نُجَباء خطاب به ترامپ: در سوريه منتظرتان هستيم!

شيخ «اکرم الکعبی» با اشاره به سیاست استعماری دشمنان مقاومت، تصریح کرد: مثلث شرارت (آمریکا، انگلیس و اسرائیل) را در لیست تروریسم قرار می‌دهیم و به آن‌ها می گوییم که در سوریه منتظرتان هستیم، با شما خواهیم جنگید و پیروز خواهیم شد.

معاون دبيركل نُجَباء:

می‌توانيم ظرف چندساعت در مکه و مدینه نماز بخوانیم/ جنگ عربستان با ايران يعنى سرنگونى آل‌سعود

دکتر الناصری در گفتگو با شبکه "آفاق" به اظهارات موهن محمدبن‌سلمان پاسخ داد و خاطرنشان ساخت که اگر عربستان جنگی علیه ایران به‌راه بیندازد، نابودی خودش را سرعت بخشیده است.

با حضور اقشار مردمی و نمایندگان گروه‌های مقاومت برگزار شد؛

رونمایی و اکران باشکوه مستند «هفده» + تصاویر

روایت سیره حیات و شهادت «حسن کریدی» رزمنده ۱۷ ساله مقاومت اسلامی نُجَباء که در قالب مستندی تاثیرگذار تولید شده است، برای نخستین بار به نمایش درآمد.

شیخ اکرم الکعبی:

راهبردهای متعددی برای اخراج اشغالگران از عراق داریم/ ادامه مجاهدت نُجَباء با نابودی داعش

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء طی مصاحبه‌ای با بیان اینکه "مجاهدت این جنبش با نابودی داعش به پایان نمی‌رسد" تصریح کرد: مقاومت عراق راهبردهای متعددی برای اخراج اشغالگران در اختیار دارد.

الكعبي در ديدار با وزير دفاع عراق:

هسته‌های غیرفعال داعش بايد نابود شود

دبيركل نُجَباء در ديدار با الحيالي با مورد بحث قرار دادن خطرات پيش‌روى عراق پس از نابودى داعش، خواستارى نابودى هسته‌های تروریستی غیرفعال داعش شد.

طرح/ علی آمد

شادباش ميلاد باسعادت اميرالمومنين على عليه‌السلام را از "مركز ارتباطات و امور رسانه‌اى مقاومت اسلامى نُجَباء در ايران" پذيرا باشيد.

طرح/ میلاد دو نور

ولادت باسعادت حضرت "امام جواد" و "حضرت على اصغر" علیهما السلام مبارك باد.

طرح/ تبریک نوروز 97

امام صادق(ع) فرمودند: نوروز همان روزي است كه پيغمبر(ص) براى اميرالمومنين على(ع) در غدير خم بيعت گرفت، همان روزى كه علی(ع) بر اهل نهروان پيروز شد و همان روزى كه قائم خاندان ما ظهور كند. (وسائل الشيعة، ج‏8، ص 172 تا 174)