فیلم/ نمر بازمی‌گردد

«سید هاشم الموسوی» سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در مراسم سالگرد شهادت آیت‌الله «نمر باقر النمر»، با تأکید بر اینکه نمی‌توان شهید نمر را به مذهب شیعه یا منطقه جنوب و غرب آسیا منحصر نمود، اظهار داشت: او نماینده امت اسلامی بود که اگرچه تنها به شهادت رسید، ولی به محوری کامل تبدیل شد و نشان داد که حوزه علمیه انقلابی هنوز هم فعال است و می‌تواند نمونه‌های بارزی از انسان‌های بزرگ را به جامعه انسانی و اسلامی تقدیم کند.

طرح/ میلاد بنت‌الحیدر

بدون شبهه وشک از قبیله نور است
میان هاله انوار خویش مستور است
وقار و نور جبینش به مصطفی رفته
ولی غرور نگاهش به مرتضی رفته
چه کودکیست که خود اشهدین می‌گوید
و گاه خنده‌کنان «یاحسین» می‌گوید

دبیرکل نُجَباء در گفتگو با «اطلاعات»:

به انصارالله اعلام کردیم که برای کمک در تمامی سطوح آماده‌ایم/ پاسخی «بهت‌آور» و «کوبنده» به آمریکا می‌دهیم

شیخ اکرم الکعبی در جریان گفتگویی با اشاره به وضعیت فعلی جنگ در یمن اظهار داشت: به برادرانمان در انصارالله اعلام کردیم که آماده‌ایم در همه سطوح انسانی، نظامی و غیره در کنارشان بایستیم.

گزارش تصویری/ مجلس ترحیم آیت‌الله هاشمی شاهرودی (ره) در نجف اشرف با حضور دبیرکل نُجَباء

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» روز گذشته در مراسم ترحیم و بزرگداشت مرحوم آیت‌الله هاشمی شاهرودی (ره) در نجف اشرف شرکت کرد.
در این مجلس که از جانب مقاومت اسلامی نُجَباء منعقد شده بود، آیت‌الله «حسینی شیرازی» نماینده محترم ولی‌فقیه در عراق، حضرات آیات فیاض، حکیم، حائری، یعقوبی، ایروانی، بدری و نمایندگان مراجع عظام «سیستانی» و شیخ «بشیر نجفی» حضور یافتند.
همچنین جمع زیادی از فضلای حوزه نجف، نمایندگان گروه‌های مقاومت، سران عشائر و آحاد مؤمنان در مراسم مورد اشاره حاضر شدند و به مقام والای آن فقید سعید ادای احترام کردند.

گزارش تصویری/ رزمندگان نُجَباء در مراسم پایان دوره آموزش نظامی

جمعی از رزمندگان داوطلب عراقی عضو مقاومت اسلامی نُجَباء دوره آموزش نظامی خود را زیر نظر مربیان ورزیده در لشکر 12 الحشد الشعبی با موفقیت به اتمام رساندند.
این دوره آموزشی به نام شهید «سیف جبار الخماسی» از فرماندهان میدانی جنبش نُجَباء متبرک بود.

دبیرکل نُجَباء: حتی یک لحظه برای رفتن به یمن درنگ نداريم/ نظر مقتدى صدر درمورد جهاد در سوريه

شيخ اكرم الكعبی در گفتگو با شبکه ماهواره‌ای "النُجَباء" ضمن تمجید از حماسه‌سازی شیرمردان یمنی، گفت که اگر امکان رفتن به این کشور مهیا می‌شد، حتی یک لحظه درنگ نمی‌کردیم. وی همچنین شایعات مبنی بر مخالفت رهبر جریان صدر عراق با جهاد در سوریه را رد نمود.

فيلم/ روایتی از حضور شیخ اکرم الکعبی در مراسم ترحیم آیت‌الله شاهرودی

دبیرکل نُجَباء شامگاه پنجشنبه در مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی که از سوی رهبر معظم انقلاب در مسجد اعظم قم برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم آحاد مردم قدرشناس، شخصیت‌های لشکری و کشوری، علما و نمایندگان دفاتر مراجع عظام شرکت داشتند.

گزارش تصویری/ دبیرکل نُجَباء در مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی

شیخ «اکرم الکعبی» شامگاه پنجشنبه در مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی که از سوی رهبر معظم انقلاب در مسجد اعظم قم برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم آحاد مردم قدرشناس، شخصیت‌های لشکری و کشوری، علما و نمایندگان دفاتر مراجع عظام شرکت داشتند.

فیلم/ حامی مقاومت

این ویدئوی کوتاه حاوی تصاویری دیده نشده از ملاقات مرحوم آیت‌الله هاشمی شاهرودی (ره) و شیخ اکرم الکعبی دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء می‌باشد.