گزارش تصویری/ برگزاری جشن بزرگ هفته مقاومت در کاشان

جشن بزرگ هفته مقاومت با همت دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء -نمایندگی ایران- و سازمان فرهنگی شهرداری کاشان برگزار شد. شماری از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، آزادگان، اعضای شورای شهر، مسئولان شهری، شهردار، فرماندهان سپاه، بسیجیان و... در این مراسم حضور یافتند.

عکس خبری/ جشن پیروزی "موصل" در سوریه

جشن پیروزی بزرگ آزادسازی "موصل" عراق با حضور جمعی از فرماندهان، مسئولان و رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در مقر مرکزی این جنبش در "دمشق" پایتخت سوریه برگزار شد.

گزارش تصويرى/ عمليات ويژه نُجَباء در مثلث مرزى عراق با سوريه و اردن

رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء در ادامه عمليات پاكسازى مثلث مرزى عراق با سوريه و اردن توانستند بر مناطق جديدى مسلط شوند. در جريان اين عمليات، مناطق "الحجر" و "البركة" واقع در جنوب شرقی صحرای "حمص" و دو جاده اصلى به صحراى سوريه از چنگال تروريست‌هاى تكفيرى آزاد شدند. همچنين يگان موشكى نُجَباء از انهدام شمارى از خودروهاى زرهى و خودروهاى حامل تيربار (شامل تیربار ٢٣ ميلى‌مترى) متعلق به داعش در "ام الرمل" واقع در صحراى سوريه خبر داد. گفتنی است، پس از رسیدن حشد شعبی به مرز عراق و سوریه، صیانت بخشی از کمربند مرزی این دو کشور به رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء -به‌دلیل حضور چندساله آنان در کشور سوریه برای عملیات جهادی با موافقت دولت سوریه- محول گشته است.

دبیرکل نُجَباء در گفتگوی تفصیلی با روزنامه اطلاعات:

هدف آمریکا، اشغال غیرمستقیم عراق است/ تشکر ویژه از مقام معظم رهبری و حاج قاسم سلیمانی

"هدف آمریکا از استقرار نیروهای خود در مرز عراق و سوریه این است که دولت عراق را مجبور کند تا موصل و الانبار و صلاح الدین زیر نظر مستشاران این کشور مستکبر اداره شوند، یعنی آنان می‌خواهند عراق را به صورت غیرمستقیم اشغال کنند".

فیلم/ نماهنگ دلاوران شام

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء برای دفاع از شام و حرم بانوی مقاومت حضرت زینب سلام الله علیها آماده هستند.

گزارش تصويرى/ داعش در مرز عراق و سوريه قیچی می‌شود

با توجه به اينكه رزمندگان حشد شعبی (سازمان بسيج مردمى) و ارتش عراق، عناصر داعش را به آن سوى مرزهاى خود رانده‌اند، چندى است كه مقاومت اسلامى نُجَباء پاكسازى اين تروريست‌ها را در مرز سوريه آغاز كرده است. رزمندگان مقاومت اسلامى نُجَباء (شاخه مستقر در سوريه) سد "الوعر" واقع در دشت الوعر، منطقه "الوشاش" و همچنين دشت "اللويزية" را آزاد كرده و اكنون در ١٠ كيلومترى مرز عراق به سمت "البو كمال" در حركت هستند. گفتنى است، شهر مرزى "البو كمال" واقع در استان ديرالزور در شرق سوريه، پيش از حمله داعش داراى ١١٦ هزار سكنه بوده است.

گزارش تصویری/ استقرار «نُجَباء» در نوار مرزی عراق و سوریه

کاروان‌هایی از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء طی روزهای اخیر در نزدیکی نقطه مرزی "الولید" عراق با "البوکمال" سوریه مستقر شده و منتظر اعلام ساعت صفر برای آغاز عملیات هستند. همچنین گروهی دیگر از این رزمندگان جهت پاکسازی بقایای تروریست‌های داعش در "الصوابه" واقع در جنوب غرب تدمر، خود را به این منطقه رساندند.