کلیپ| بی‌آب‌وعلف‌ترین بیابان دنیا در انتظار شماست!

شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء، در مراسم گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم خطاب به دشمنان تأکید کرد: «بترسید از روزى كه پرچم‌هاى "يازهراء" را برافرازيم؛ زيرا در آن روز تل‌اويو و حيفا را نمى‌توان از "صحراى آتاكاما" در امريكاى جنوبى تشخيص داد.»

طرح| وفات ام‌المؤمنین حضرت علیامخدره خدیجه کبری

چه‌قدر دیر به محبوبه‌اش رسـید نبی
چه‌قدر زود گُلش عازمِ سفر شده بود

مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران فرارسیدن سالروز وفات شهادت‌گونه نخستین بانوی مسلمان، همسر فداکار رسول اکرم سلام‌الله‌علیهما را تسلیت عرض می‌کند.

فیلم| مردان نبرد

شیخ اکرم الکعبی در کنگره بزرگداشت شهدای مدافع حرم:
ما به وعده‌های خود در میدان نبرد عمل می‌کنیم. لباس رزم را از تن درنمی‌آوریم تا اینکه سر افعى بزرگ، آمريكا و اسرائيل تروريست‌پرور را قطع كنیم.

گزارش تصویری| فرمانده نُجَباء در کنگره بزرگداشت شهدای مدافع حرم

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء طی سخنانی در کنگره بزرگداشت شهدای مدافع حرم که با عنوان "او شما را برگزید" (هو اجتباکم) در بغداد برگزار شد، یاد و خاطره رزمندگان شهید جبهه مقاومت و جان‌فشانی‌های آنان را گرامی داشت.
شیخ «اکرم الکعبی» در سخنرانی خود به دشمنان هشدار داد: بترسید از روزى كه پرچم‌هاى "يازهراء" را برافرازيم؛ زيرا در آن روز تل‌اويو و حيفا را نمى‌توان از "صحراى آتاكاما" در امريكاى جنوبى تشخيص داد. ما مرد عمل و جهاديم و آنچه را به زبان مى‌آوريم، اجرا خواهيم كرد و لباس رزم را از تن خارج نمی‌کنیم مگر آنكه سر افعى بزرگ ـ امريكا و اسرائيل تروريست‌پرور ـ را قطع كنيم.

دبیرکل نُجَباء در كنگره شهداى مدافع حرم:

تل‌آویو و حیفا را به صحرای آتاکاما تبدیل می‌کنیم/ بترسید از اهتزاز پرچم‌های یازهرا

شیخ اکرم الکعبی طی سخنانی در کنگره بزرگداشت شهدای مدافع حرم، خطاب به دشمنان تأکید کرد: بترسید از روزى كه پرچم‌هاى "يازهراء" را برافرازيم؛ زيرا در آن روز تل‌اويو و حيفا را نمى‌توان از "صحراى آتاكاما" در امريكاى جنوبى تشخيص داد.

طرح| سلام بر ماه خدا

اللّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ!
ما را از روزه‌داران و بهره‌مندان از این روز و شب‌های گرامی قرار ده
و به‌راستی کدامین ماه از آن والاتر و عزیزتر است؛ که در نخستین شب ماه رمضان، درهای آسمان به روی زمینیان گشوده و خوان نعمت رب‌العالمین گسترانده می‌شود.
گوارا باد بر همگان، لذت صبر و صیام

پاسخ محکم نُجَباء به کاردار امریکا در عراق

بعد از ادعای "جوی هود" مبنی بر اینکه مقاومت عراق از سپاه پاسداران پول می‌گیرد و مانع بازگشت آوارگان به شهرهایشان می‌شود، نُجَباء خاطرنشان کرد که امریکا با طرح این مطالب خلاف واقع در صدد است علاوه بر تحریک افکار عمومی، ملی‌گرایی این جنبش را زیر سؤال ببرد.

فيلم| دیدار اعضای نجباء با آیت‌الله کعبی در اهواز

کاروان اعزامی مقاومت اسلامی نُجَباء که از عراق برای کمک به سیل‌زدگان ایرانی وارد خوزستان شده بود، در اهواز مورد استقبال آیت‌الله کعبی قرار گرفت و در قرارگاه امام حسین (ع) تحت اشراف ایشان استقرار یافت.

فیلم| قدردانی مردم اهواز از خدمت‌رسانی نُجَباء به سیل‌زدگان

اعضای مقاومت اسلامی نجباء با حضور در مناطق سیل‌زده خوزستان اعلام کردند که برای جبران کمک‌های جمهوری اسلامی به ملت عراق در جریان نبرد علیه تروریسم، با تمام وجود در کنار ملت ایران خواهند بود. مردم خوزستان هم متقابلا از خدمات این جنبش قدردانی نمودند.