در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری حوزه:

الکعبی: مقاومت اسلامی نُجَباء پیرو ولی‌فقیه است

دبیرکل نُجَباء در گفتگویی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و مجاهدت‌های جمهوری اسلامی در جلوگیری از توطئه دشمنان علیه اسلام و مقاومت، این جنبش را به لحاظ شرعی پیرو ولی‌فقیه اعلام کرد.

ایرنا منتشر کرد:

ماجراجویی جدید تل‌آویو علیه حزب‌الله و نُجَباء

در روزهای اخیر مقامات رژیم صهیونیستی با کمک رسانه های خود علیه دو جنبش مقاومت اسلامی حزب الله لبنان و نُجَباء عراق اقدام به شانتاژ خبری کرده اند؛ اقدامی که نه از روی قدرت، بلکه از روی عجز بوده و همچنین برای به انحراف کشاندن مسایل داخلی در سرزمین های اشغالی اجرا شده است.

گزارش تصویری/ ادای احترام دبیرکل نُجَباء به مقام شامخ شهدای مقاومت در جشن پیروزی بر داعش

آیین گرامی‌داشت نخستین سالگرد پیروزی ملت عراق بر تروریسم تکفیری ـ داعشی، با حضور شیخ «اکرم الکعبی» و فرماندهان بلندپایه بسیج مردمی از جمله «ابومهدی المهندس»، «هادی العامری»، «قیس الخزعلی»، «ابو آلاء الولائی» و... با شکوه هرچه تمام‌تر در گلزار شهدای مقاومت برگزار شد.

فیلم/ همراه مقاومت

سردار سرتیپ «حمید مختص آبادی» جانشین معاونت فرهنگی نیروی قدس سپاه پاسداران، با حضور در مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، از بخش‌های مختلف آن بازدید نمود.
وی در جریان این بازدید، گزارش مبسوطی از عملکرد واحدهای روابط عمومی، طرح‌وبرنامه، خبر، رصد و تحلیل، چندرسانه‌ای، شبکه‌های اجتماعی، انفورماتیک، آرشیو، پشتیبانی و... دریافت کرد.

فیلم/ وحدت و مقاومت

نماهنگى زيبا از حضور "شيخ اكرم الكعبي" دبيركل مقاومت اسلامى نُجَباء در ٣٢مين كنفرانس بين‌المللى وحدت اسلامى در تهران

گزارش تصویری/ شیخ «اکرم الکعبی» در اختتامیه کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

سی‌‌ودومین کنفرانس بین‎المللی وحدت اسلامی در تهران با صدور بیانیه‌ای به کار خود پایان داد. مراسم اختتامیه با سخنرانی دکتر «علی لاریجانی» ریاست مجلس شورای اسلامی و حضور دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء برگزار شد.

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛

الکعبی: با تشکیل دولت مردمی عراق، طرح امریکا شکست خورد/ مستکبران در باتلاق یمن گیر افتاده‌اند

دبیرکل نُجَباء در استودیوی برنامه گفتگوی ویژه خبری، به‌صورت زنده راجع به تحولات عراق، سوریه و یمن سخن گفت. وی همچنین از نقشه‌های امریکایی ـ صهیونیستی برای منطقه پرده برداشت.

گزارش تصویری/ حضور دبیرکل نُجَباء در افتتاحیه کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» به دعوت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در سی‌ودومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی حضور یافته است. این کنفرانس با سخنرانی رئیس جمهور «حسن روحانی» افتتاح شد و تا شامگاه دوشنبه ادامه می‌یابد.

گزارش تصویری/ بازدید سردار «مختص‌آبادی» از مرکز نُجَباء در ایران

سردار سرتیپ «حمید مختص آبادی» جانشین معاونت فرهنگی نیروی قدس سپاه پاسداران، با حضور در مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، از بخش‌های مختلف آن بازدید نمود. وی در جریان این بازدید، گزارش مبسوطی از عملکرد واحدهای روابط عمومی، طرح‌وبرنامه، خبر، رصد و تحلیل، چندرسانه‌ای، شبکه‌های اجتماعی، انفورماتیک، آرشیو، پشتیبانی و... دریافت کرد.