طرح| نیمه شعبان میلاد امام زمان [عج]

حــرام بــاد مــرا فیـض دیـدن رویـت
اگر دهم دو جهان را به یک سـر مـویت
مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران فرارسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب‌العصروالزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف را به شما همراهان ارجمند تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

فیلم| نُجَباء در جمع مردم سیل‌زده کوت عبدالله

کاروان اعزامی مقاومت اسلامی نُجَباء پس از کسب اطلاع از وضعیت مناطق سیل‌زده و آسیب‌دیده، به روستای "عماشیه" از توابع "کوت عبدالله" رسید و بسته‌های حمایتی و اقلام غذایی مورد نیاز را بین مردم توزیع کرد.

فیلم| توزیع بسته‌های حمایتی نُجَباء میان سیل‌زدگان حمیدیه

رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء شامگاه یکشنبه 25 فروردین ضمن سرکشی از مناطق سیل‌زده شهرستان حمیدیه، به کمپ موقت اسکان مردم در روستای "حلاف" رفته و از نزدیک با خانواده آنان ابراز همدردی کردند. همچنین در این بازدید کوتاه، بسته‌های حمایتی و مواد اولیه مورد نیاز غذایی در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفت.

فیلم| خدمت‌رسانی نُجَباء به روستای زیرآب‌رفته اهواز

گروهی از مجاهدان مقاومت اسلامی نُجَباء عصر یکشنبه 25 فروردین به روستاهای حومه اهواز سرکشی کرده که در این بین، با استفاده از قایق، خود را به روستای "مليحان" واقع در ٢٠ كيلومترى این شهر رسانده و هدایای مقاومت را با احترام تقدیم سیل‌زدگان شریف ایرانی کردند.

فيلم| احداث سيل‌بند توسط نُجَباء در اهواز

گروهى از رزمندگان جنبش مقاومت نُجَباء ديروز يكشنبه با حضور در منطقه "الغدير" واقع در محدوده شمال‌غربی اهواز در حاشیه جاده اهواز – اندیمشک، اقدام به ايجاد سیل‌بند كرده تا مانع از طغیان آب و نفوذ آن به شهر شوند.

گزارش تصویری| سیل‌بندی که نُجَباء در اهواز احداث کرد

درحالی که برخی رسانه‌ها از ورود رزمندگان عراقی به ایران با هدف جلوگیری از ورود سیل به اراضی کشور همسایه سخن به میان آورده‌اند؛ مجاهدان نُجَباء با حضور در منطقه الغدیر اهواز، اقدام به ایجاد سیل‌بند برای جلوگیری از طغیان ‌و ورود آب به شهر کردند.

فیلم| استقبال گرم مردم اهواز از نُجَباء

رزمندگان مقاومت اسلامی استقبال گرم مردم اهواز از نُجَباء در بدو ورود به شهر اهواز، مورد استقبال گرم مردم این شهر قرار گرفته و سپس مهمان «آيت الله عباس كعبى» نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، شدند.