فیلم| بازدید حجت‌الاسلام «ذوالنوری» از نمایندگی جنبش نُجَباء در ایران

همزمان با "روز مقاومت" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه حضور یافت و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

گزارش تصویری| بزرگداشت «روز مقاومت» در نمایندگی جنبش نُجَباء با حضور حجت‌الاسلام «ذوالنوری»

همزمان با "روز مقاومت" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه حضور یافت و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

گزارش تفصیلی خبرگزاری آنا؛

مأموریت جدید نُجَباء پس از شکست داعش، اخراج امریکاست

خبرگزاری "آنا" در گزارشی مفصل که به گفتگوی اختصاصی با سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء ختم می‌شود، چنین نتیجه گرفت که اولویت مقاومت اسلامی نُجَباء پس از شکست داعش، اخراج نیروهای متجاوز امریکایی از خاک عراق است.

واکنش سخنگوی نُجَباء به ترور سید ابراهیم الحوثی:

دشمن از رویارویی مردانه عاجز است/ با انصارالله همدرد و همراهیم

مهندس نصر الشِمَّری با صدور بیانیه‌ای، شهادت فرمانده ارشد انصارالله و برادر رهبر این جنبش را تهنیت گفت و ضمن ابراز همدردی با مجاهدان یمنی، توسل دشمنان به ترور را نشان‌گر عجز آنان از رویارویی مردانه دانست.

فیلم | برگزاری نشست «کاخ سیاه» در لانه جاسوسی امریکا

نشست تبیینی ـ تحلیلی "کاخ سیاه" با همکاری مقاومت اسلامی نُجَباء و سازمان بسیج دانشجویی در محل لانه جاسوسی در تهران برگزار شد. در این میزگرد کارشناسانی از ایران، عراق، یمن، بحرین و فلسطین به بررسی تبعات منفی حضور امریکا در منطقه غرب آسیا پرداختند.

فیلم| پیام مقاومت؛ روز سوم دیدارهای سخنگوی رسمی نُجَباء با رجل سیاسی ایران

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء مهندس «نصر الشِمَّری» در سومین روز سفر خود به دیدار دکتر جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای‌عالی امنیت ملی و دکتر ولایتی، مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین‌الملل رفت و به گفتگو با آنان نشست و در شامگاه دوشنبه مهمان برنامه "پانوراما" در شبکه جهانی "العالم" بود.

در دیدار سخنگوی نُجَباء؛

آیت‌الله عیسی قاسم: امت واحده نیازمند امام واحد است/ اسلام در همه عرصه‌ها رزمنده می‌خواهد

مرجع شیعیان بحرین با تأکید بر اینکه امت واحده به امامی در بالاترین درجه علم و تقوا نیازمند است، تصریح کرد: اسلام در همه زمینه‌های نظامی، علمی، فرهنگی و اقتصادی سرباز می‌خواهد.

سخنگوی نُجَباء در دیدار آیت الله عیسی قاسم؛

با تمام قوا در كنار ملت بحرين ايستاده‌ایم/ آماده هرگونه کمک‌‌رسانی به انقلابیون

مهندس نصر الشِمَّری در ملاقات با مرجع شیعیان بحرین ضمن اعلام ایستادگی در کنار ملت بحرین، تأکید کرد که مقاومت اسلامی نُجَباء برای هرگونه کمک رسانی به انقلابیون بحرینی آماده است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

مقابله با امريكا در عرصه فرهنگى ضرورى است

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در دیدار سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء، این جنبش را از رویش‌های نهضت حسینی خواند و بر لزوم مقابله فرهنگی با امریکا تأکید کرد.