خبرگزاری النجبا

آخرین اخبار

سخنگوی نُجَباء در مصاحبه‌ای تلویزیونی:

جنگ را به زمین حامیان داعش می‌کشانیم/ برنامه‌ریزی تروریست‌ها برای حمله به نجف و کربلا

مهندس «نصر الشَمَّری» در گفتگو با شبکه عراقی "الاتجاه" از برنامه‌ریزی داعش برای نفوذ به عتبات مقدسه خبر داد و از جانب مقاومت اسلامی، رژیم‌های پشتیبان تروریسم تکفیری را تهدید کرد که جنگ را به زمین خودشان خواهد کشاند.

سفیر فلسطین در آیین رونمایی:

راه‌اندازی وب‌سایت عبری نُجَباء اولین پاسخ جهان عرب به اسرائیل در این حوزه است

«احمد عقل» طی سخنانی در مراسم رونمایی از وب‌سایت رسمی نُجَباء به زبان عبری، خاطرنشان ساخت: ما عادت کرده بودیم که اسرائیل پایگاه‌هایی به زبان عربی برای مخاطبان عرب‌زبان ایجاد کند، اما این اولین‌بار است که به این رژیم پاسخ می‌دهیم.

در آیین رونمایی از سایت عبری جنبش؛

سخنگوی نُجَباء: بایکوت اطلاعاتی صهیونیست‌ها را خواهیم شکست

مهندس «نصر الشَمَّری» در مراسم رونمایی از پایگاه رسمی نُجَباء به زبان عبری، تأکید کرد که یکی از اهداف این جنبش، مخاطب قرار دادن عمق دشمن اسرائیلی و شکستن بایکوت اطلاعاتی رژیم صهیونیستی است.

اندیشکده آمریکایی واشنگتن:

نُجَباء در پوشش گروه‌های تازه‌تأسیس به آمریکا ضربه می‌زند/ پیش‌بینی انتقام پس از تحلیف بایدن

اندیشکده واشنگتن در تحلیلی با اشاره به اینکه جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در پوشش گروه‌های نوظهور و ناشناخته به نیروهای آمریکایی در عراق حمله می‌کند، احتمال داد که ایران و گروه‌های مقاومت عراقی بعد از تحلیف رئیس‌جمهور جدید آمریکا، ضربه انتقامی خود را وارد کنند.

اعلام هم‌بستگی سخنگوی نُجَباء با انصارالله؛

عبدالملک الحوثی نیازی به تأیید دجال ندارد/ افتخار نُجَباء به هم‌سنگری با یمانی‌ها

الشَمَّری با انتشار پیامی، تروریستی خواندن جنبش انصارالله از سوی دولت آمریکا را محکوم کرد و ضمن تجلیل از رهبر مقاومت یمن، اعلام کرد که جنبش نُجَباء به هم‌سنگری با آنان مفتخر است.

اندیشکده صهیونیستی:

نُجَباء از اخراج آمریکا و انتقام شهید سلیمانی دست نمی‌کشد

مؤسسه اسرائیلی «مئیر آمیت» در ارزیابی جدید خود از تحولات یک‌سال اخیر منطقه، جنبش نُجَباء را جزو شاخص‌ترین گروه‌های مقاومت برشمرد که همچنان بر اخراج آمریکا و خونخواهی شهید سلیمانی اصرار دارد.

دبیرکل نُجَباء:

مفتخریم امتی هستیم که شهدای آن، فرمانده و فرماندهان آن، شهید هستند

شیخ اکرم الکعبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ترور شهیدان سلیمانی و ابومهدی دل آزادگان دنیا در شرق و غرب را به درد آورد، اما مفتخریم امتی هستیم که شهدای آن، فرمانده و فرماندهان آن، شهید هستند.

سخنگوی رسمی نُجَباء:

شهید سلیمانی مشاور آیت‌الله سیستانی در صدور فتوای جهاد كفایی بود

به‌گفته الشَمَّری، در اوج حملات داعش که بخش وسیعی از خاک عراق سقوط کرده و عتبات مقدسه در معرض خطر قرار گرفته بود، حاج‌قاسم با حضور در بیت مرجعیت و توضیح جزئیاتی کامل از شرایط، کمک کرد تا فتوای جهاد کفایی برای مقابله با تروریست‌ها صادر شود.