خبرگزاری النجبا

آخرین مطالب

پیام نُجَباء به لندن رسید/ گزارش دیلی‌تلگراف از یک جنگ رسانه‌ای

روزنامه پرتیراژ انگلیسی با انتشار گزارشی درباره واکنش سخنگوی نُجَباء به مواضع مداخله‌جویانه سفیر بریتانیا، مدعی شد که این جنبش عراقی در شبکه‌های اجتماعی کمپینی تبلیغاتی علیه دیپلمات‌های غربی سازمان‌دهی کرده است.

در واکنش به مزاحمت جنگنده‌های ائتلاف برای هواپیمای ایرانی؛

سخنگوی نُجَباء: آمریکا مانند گروه‌های مافیایی و راهزنان رفتار می‌کند

الشمری در پیامی تعرض جنگنده‌های امریکایی به هواپیمای غیرنظامی که از تهران عازم بیروت بود را محکوم و آن را به رفتار راهزنان و باندهای مافیایی تشبیه کرد.

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

هشدار نُجَباء به سفیر انگلیس: دخالت در کار مقاومت، از قواره تو بزرگتر است

مهندس «نصر الشِمَّری» در پیامی توئیتری «استفان هیکی» را مخاطب قرار داد و نوشت: به کار خودت بپرداز و نماينده ديپلماتيك كشور عجوزه‌ات باش و در مسائلی كه از قواره تو ـ و كسانی كه تو را فرستاده‌اند ـ بزرگتر است، دخالت نكن!

در گفتگو با المیادین؛

سخنگوی نُجَباء: آمریکایی‌ها فقط زبان زور را می‌فهمند/ اتحاد گروه‌های مقاومت در حمله به قوای اشغالگر

مهندس نصر الشِمَّری در گفتگوی زنده با شبکه المیادین ضمن اشاره به اینکه آمریکایی‌ها تنها زبان زور را می‌فهمند، تاکید کرد: گروه‌های مقاومت به‌صورت متحد و یکپارچه راهبرد اخراج آمریکایی‌ها از عراق را دنبال می‌کنند.

سخنگوی نُجَباء:

مانور آمریکا در بغداد توهین مستقیم به دولت و پارلمان بود/ صبر مقاومت رو به پایان است

الشِمَّری در واکنش به آزمایش سامانه پدافند هوایی آمریکا در بغداد با بیان اینکه صبر مقاومت رو به پایان است، تاکید کرد: این اقدام در واقع اهانتی مستقیم به همه صاحب منصبان دولتی و حاکمیتی است.

گزارش تصویری| تظاهرات نظامیان نُجَباء در واکنش به اهانت عربستان

تیپ ۱۲ سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) متشکل از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء تظاهراتی در حمایت از آیت‌الله العظمی سیستانی مرجع عالی عراق ترتیب داده و با آتش زدن تصاویر سران آل سعود، اهانت روزنامه عربستانی را محکوم کردند.

معاون دبیرکل نُجَباء:

دولت ضعیف الکاظمی علت گستاخی آل‌سعود است/ عربستان؛ رژیمی تکفیری

الجزائری در جریان گفتگویی با بیان اینکه "عربستان رژیمی طائفه گرا، تکفیری و وهابی است"، تاکید کرد: این موارد زمانی رخ می‌دهد که دولت در انجام وظائف خود کوتاهی کند و الکاظمی نخست وزیر دولتی ضعیف، سست و ناتوان است.

گزارش تصویری| تروریست‌های بغداد در مشت رزمندگان نُجَباء

تیپ ۱۲ سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) متشکل از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء، با انجام عملیاتی غافلگیرکننده در منطقه "الطارمیه" واقع در شمال بغداد، تروریست‌های تحت پیگرد و هسته‌های غیرفعال داعش را در مخفی‌گاه‌هایشان به دام انداخت.

ضمن محکومیت توهین الشرق‌الاوسط به مرجعیت؛

نُجَباء: دلیل خشم و توهین سعودی‌ها تاثیرگذاری فتوای آیت‌الله سیستانی است

دو تن از اعضای ارشد جنبش نُجَباء در پیام‌های جداگانه‌ای توهین روزنامه سعودی به آیت‌الله العظمی سیستانی را به شدت محکوم و علت این خشم را تاثیرگذاری فتوای جهاد کفایی ایشان توصیف کردند.