خبرگزاری النجبا

آخرین مطالب

شعله مقاومت

«مهندس نصر الشمری» سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء: وصول نخستین محموله سوخت از ایران به خاک لبنان دستاوردی جدید برای مقاومت و ملت لبنان است. ایران ثابت کرد متحدی نیرومند و صادق است.

درود به نُجباء و شیخ اکرم الکعبی از تونل‌های نظامی غزه

دوربین نُجَباء برای اولین بار به یکی از تونل‌های مخفی غزه رفته و مصاحبه‌ای اختصاصی را با سخنگوی نظامی مقاومت اسلامی کتائب المجاهدین انجام داده است. «ابو بلال» سخنگوی کتائب المجاهدین در این گفت‌وگو ضمن تشکر از موضع‌گیری‌های نُجَباء، تأکید کرده که در یک جنگ فراگیر با حضور همه گروه‌های محور مقاومت، اسرائیل آسیب‌پذیرتر خواهد بود.

ادامه پاکسازی "الطارمیه" به‌دست رزمندگان زبده نُجَباء

تیپ ۱۲ الحشد الشعبی متشکل از رزمندگان جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء، در چهارمین هفته از عملیات مقابله با هسته‌های خفته داعش در شمال پایتخت عراق، همچنان به ماموریت پاکسازی منطقه "الطارمیه" بغداد ادامه می‌دهد. طی این عملیات تا کنون بسیاری از مخفی‌گاه‌های تروریست‌ها و انبارهای تجهیزات جنگی آنان کشف، تعداد قابل‌توجهی از عناصر تکفیری به هلاکت رسیده یا دستگیر و چندین تله انفجاری خطرناک خنثی شده است.

سخنگوی نُجَباء در گفتگو با روزنامه وطن امروز:

فرانسه با سودای بازیگری در منطقه به عراق آمد/ فشارهای خارجی به الکاظمی؛ علت دعوت نشدن سوریه در اجلاس بغداد

الشَمَّری با تبیین زوایای پنهان اجلاس بین‌المللی همکاری و مشارکت بغداد، تصریح کرد: علت دعوت نشدن سوریه فشار کشورهای خارجی بود و دولت الکاظمی به علت ضعف موضع نتواسنت مخالفت کند. این در شرایطی است که فرانسه برای بازیگری بدیل از انگلیس و آمریکای تضعیف شده در منطقه، به عراق سفر کرد.

تضمین شیوخ عشائر "الطارمیه" برای همکاری اطلاعاتی با الحشد الشعبی

شیوخ عشائر "الطارمیه" با حضور در نشست فرماندهان الحشد الشعبی برای بزرگداشت چهار شهید مبارزه با داعش در این منطقه، به فرماندهان مقاومت برای پاکسازی کامل الطارمیه و گرفتن انتقام خون شهدای این راه، بر همکاری اطلاعاتی تاکید کردند.

عیادت دبیرکل نُجَباء از مجروحانِ کمین "الطارمیه"

شبیخون تروریست‌های داعشی به رزمندگان نُجَباء که در قالب تیپ ۱۲ الحشد الشعبی مامور به پاکسازی منطقه "الطارمیه" بغداد بودند، به شهادت چهار مجاهد و مجروحیت شماری دیگر انجامید. شیخ اکرم الکعبی با حضور در بیمارستان محل مداوای مجروحان، از ایثار و جان‌فشانی آنان قدردانی کرد.