دیدار هادی العامری با دبیرکل نُجَباء در بغداد + عکس

  • کد خبر: 2854
  • تاریخ: 1396/04/31 ساعت: 02:50
دو فرمانده ارشد حشد شعبی عراق پس از عملیات موفقیت آمیز پاکسازی شهر استراتژیک "موصل" از لوث وجود تروریست‌ها با هم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، «هادي العامري» دبیرکل سازمان بدر عراق با حضور در مقر مرکزی مقاومت اسلامی نُجَباء واقع در "بغداد" پایتخت این کشور، با حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبي» دبیرکل این جنبش دیدار و گفتگو کرد.
طرفین در این دیدار که بدون حضور اصحاب رسانه برگزار شد؛ پیروزی‌های اخیر رزمندگان مقاومت بر گروه تروریستی تکفیری داعش به ویژه در عملیات بزرگ آزادسازی "موصل" را مورد بررسی قرار دادند.
از دیگر محورهای این دیدار، "ضرورت توجه به مرحله بعد از شكست داعش" و "لزوم ریشه کنی افکار تروریسم در مناطق آزاد شده" بود.
این دو فرمانده ارشد سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبي) از انسجام نیروهای حشد در نبردها تمجید و تعدی به این سازمان نظامی را از جانب طرف‌های داخلی و خارجی قویاً محکوم کردند.
شیخ اكرم الكعبي همچنین بر استمرار مبارزه مقاومت اسلامی نُجَباء علیه داعش و اندیشه تروریستی آن‌ها تا پیروزی کامل و پاکسازی همه سرزمین عراق از لوث وجود آنان تاکید ورزید.