بیانیه نُجَباء به مناسبت آزادسازی موصل:

درود بی‌کران بر مرجعیت حکیم که جانی تازه به اسلام جهاد و مقاومت بخشید

  • کد خبر: 2847
  • تاریخ: 1396/04/21 ساعت: 04:21
"درود بی‌کران بر مرجعیت حکیم و مبارزی که جانی تازه به اسلام جهاد و مقاومت بخشید و باعث شد که پیر و جوان، جان و مال خویش را در راه خدا فدا کردند که در نهایت، یاری خداوند در همه نبردها نصیب آنان شد".

به گزارش دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، مقاومت اسلامی نُجَباء پس از آزادسازی شکوهمند شهر استراتژیک موصل از چنگال تروریست‌هعای تکفیری داعش بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: همه نبردهای سرنوشت سازی كه نُجَباء در کنار سایر گروه‌های مقاومت اسلامی انجام داد، نبردهای سختی بود که خداوند متعال به وسیله آن، صبر و اراده آنان را امتحان کرد.

این بیانیه تاکید می‌کند: درود بی‌کران بر مرجعیت حکیم و مبارزی که به اسلام جهاد و مقاومت جانی تازه بخشید و مومنان به فتوای بزرگ مرجعیت حکیم لبیک گفته و با شور و شوق بی‌سابقه به میادین جهاد شتافتند.

بر پایه این گزارش، متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

 

﴿وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ بِنَصْرِ اللَّهِ ۚ يَنصُرُ مَن يَشَاءُ ۖ وَهُوَ الْعَزِيزُ الرَّحِيمُ﴾

(سوره روم، آیه‌های 4 و 5)

ای امت جهاد و حماسه آفرینی، بشارت یک پیروزی جدید را به شما تقدیم می‌کنیم. خداوند متعال باری دگر و در حماسه‌ای جدید از حماسه‌های به یاد ماندنی، پیروزی قطعی را نصیب ما کرد که همان حماسه آزادی موصل است و مومنان جهادگر در آن جان‌ها و خون‌های پاک خود را فدا کردند.

﴿صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا﴾

(سوره احزاب، آیه ٢٣)

مومنان به فتوای بزرگ مرجعیت حکیم لبیک گفته و با شور و شوق بی‌سابقه به میادین جهاد شتافتند و برای شهادت در راه خدا و میهن از یکدیگر سبقت گرفتند که به راستی  بدری، علوی و حسینی بودند.

اینگونه عراقی‌ها از خود گذشتند، خون‌ها با هم مختلط شد، جان‌ها با هم درآمیختند و نفس‌ها بر همه گرایش‌ها پیشی گرفتند تا قدرت عراقی‌ها را بر عبور از مشکلات و تحقیق پیروزی برای میهن و ملت شان ثابت کنند لذا پیروزی موصل پیروزی بر فساد و سستی بود و همه توطئه‌ها و خیانت‌هایی را شکست داد که راه را برای گروهک‌های تروریستی و تکفیری باز کردند تا به سرزمین مقدسات پای نهند.

همه نبردهای سرنوشت سازی كه نُجَباء در کنار سایر گروه‌های مقاومت اسلامی تحت فرماندهی حشد شعبی انجام داد؛ نبردهای سختی بود که خداوند متعال به وسیله آن، صبر و اراده آنان در مبارزه با اشراری که از لانه‌های شرارت و پستی آمده بودند را امتحان کرد.

درود بی‌کران بر مرجعیت حکیم و مبارزی که جانی تازه به اسلام جهاد و مقاومت بخشید و باعث شد تا پیر و جوان برای دفاع از مقدسات بشتابند، جان‌های خود را برای استمرار مقاومت اسلامی نذر و اموال و جان‌های خویش را در راه خدا فدا کردند که در نهایت، یاری خداوند در همه نبردها نصیب آنان شد.

درود و سلام بر دلاورمردان حشد شعبی، ارتش، نیروهای امنیتی و پلیس که همانا تا ابد در کنار هم در میادین جهاد خواهیم ماند.

﴿إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ ۚ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا﴾

(سوره نصر)

 

مقاومت اسلامی بُجَباء

دفتر مرکزی؛ بغداد