خبرگزاری النجبا


در دیدار رئیس ائتلاف ملی عراق؛

الکعبی: اقدامات نیروهای مقاومت در مقابله با داعش ستودنی است + تصاویر


دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در دیدار سید عمار الحکیم اظهار داشت: اقدامات نیروهای مقاومت در مقابله با گروه تروریستی تکفیری داعش، ستودنی است.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء روز گذشته شنبه 30 بهمن‌ماه در مقر مرکزی این جنبش، از حضور حجت‌الاسلام والمسلمین «سید عمار الحکیم» رییس ائتلاف ملی عراق به همراه اعضای کمیته پارلمانی الحشد الشعبی استقبال کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» در این دیدار با تمجید از تلاش‌ها و هم افزایی نیروهای امنیتی عراق و بسیج مردمی این کشور، اظهار داشت: اقداماتی که نیروهای مقاومت  جهت دستیابی به اهداف تعیین شده در زمانبندی مشخص انجام داده‌اند، ستودنی است.

در ادامه نیز سید عمار الحکیم و کمیته پارلمانی حشد شعبی بر لزوم حمایت از نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق در خلال عملیات آزادسازی موصل از دست داعش تاکید کردند.

همچنین دو طرف در این دیدار به بررسی آینده فرآیند سیاسی عراق پس از شکست تروریست‌های تکفیری داعش و حامیان غربی آن‌ها و راهکارهای مقابله با اندیشه‌های افراطی این گروه تروریستی در مناطق اشغال شده پرداختند.

در این دیدار همچنین دستاوردهای مهم و پیشرفت‌های سریع الحشد الشعبی در موصل مورد تمجید قرار گرفت.