خبرگزاری النجبا


با انتشار بیانیه‌ای در محکومیت سازش با اسرائیل؛

نُجَباء: فلسطین چراغ مقاومت است/ رابطه خویشاوندی رژیم‌های خائن عربی با صهیونیست‌ها


شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجَباء در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه رژیم‌های عربی مانند امارات و بحرین همچون رژیم صهیونیستی در رحم انگلیس و آغوش آمریکا پرورش یافته‌اند و با یکدیگر پیوند خویشاوندی دارند، تأکید کرد که فلسطین همچنان محور و چراغ جهاد باقی خواهد ماند.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء با صدور بیانیه‌ای روز امضای توافق سازش میان رژیم‌های امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را "یکی از روزهای سیاه در تاریخ امت عربی ـ اسلامی" توصیف کرد که موجب گسترش غده سرطانی اسرائیل در پیکر امت خواهد شد.

بیانیه نُجَباء، امارات و بحرین را رژیم‌هایی سست‌بنیاد خوانده است که حاکمان سست‌عنصرشان معاهده تسلیم و شکست را امضا کرده‌اند.

در ادامه بیانیه شورای سیاسی نُجَباء با اشاره به غیرمنتظره نبودن این اقدام خائنانه، آمده است: این رژیم‌ها و رژیم صهیونیستی در رحم انگلیس شکل گرفته و در آغوش استعمار و آمریکا پرورش یافته‌اند؛ همین رابطه خویشاوندی باعث می‌شود که به بهانه صلح متحد شوند.

جنبش نُجَباء خاطرنشان ساخته است: این رژیم‌های عربی هیچ‌گاه با اسرائیل نجنگیده‌اند و حتی از حملات لفظی نیز پرهیز کرده‌اند؛ بلکه همواره هر تلاشی برای وحدت امت را ناکام گذاشته و نیروهای آزادی‌خواه، انقلابی و جهادی را نابود کرده‌اند و کلیه امکانات مالی خود را برای گسترش تروریسم و نابودی کشورهای بزرگ و مؤثر عربی ازجمله مصر، عراق، سوریه، لبنان، لیبی، تونس، الجزایر، سودان و یمن به‌کار گرفته‌اند.

در بیانیه مزبور با انتقاد از به حاشیه ر