خبرگزاری النجبادبیرکل نُجَباء با نماینده رهبری در شورای عالی امنیت دیدار کرد


حجت الاسلام الکعبی طی دیداری با نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، پیرامون مسائل منطقه به تبادل نظر پرداخت.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء پيش از ديدارهاى رسمی خود پس از سفر به ايران، با دکتر «سعید جلیلی» نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که بصورت غیر علنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد؛ طرفین پیرامون موضوعاتی چون "نقش تاثیرگذار جمهوری اسلامی و فرماندهان تحت امر رهبر معظم انقلاب در جبهه مقاومت"، "ضرورت اتحاد ملی و مذهبی در عراق"، "آخرین تحولات حلب"، "لزوم مشارکت و حضور گروه‌های مقاومت الحشد الشعبی در عملیات تاریخ ساز موصل"، "حمایت‌های آشکار آمریکا و هم‌پیمانان سعودی قطری آن از تروریسم منطقه" و ... به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان این دیدار، شیخ اکرم الکعبی دستاوردهای جبهه مقاومت را مرهون اندیشه های امام خمینی(ره) دانست و ابراز امیدواری کرد که ان شاء الله با اتمام عملیات موفقیت آمیز موصل، رسماً داعش در عراق نابود خواهد شد و تلاش‌ها برای نابودی تروریسم در سوریه منسجم و متحد می‌گردد.