خبرگزاری النجبا


رئیس شورای سیاسی نُجَباء در گفتگوی اختصاصی با ایرنا:

بیانات روز قدس امام خامنه‌ای نقشه راه آزادگان جهان است


شیخ علی الاسدی در مصاحبه با خبرگزاری جمهوری اسلامی، ضمن اشاره به نفوذ الهام‌بخش رهبر فرزانه انقلاب در محور مقاومت، بیانات معظم‌له در روز جهانی قدس را "نقشه راه آزادگان جهان" توصیف کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجَباء عراق در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) هم‌دستی سران عرب و سران کشورهای غربی در حمایت از اسرائیل را مسبّب نقض گسترده هنجارهای بین‌المللی توسط این رژیم دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین «علی الاسدی» رئیس‌جمهور امریکا (ترامپ) را مهره‌ای خواند که با اراده لابی صهیونیسم جهانی به قدرت رسیده است تا پرونده فلسطین را ببندد و معامله قرن را کامل کند.

وی با اشاره به نفوذ الهام‌بخش رهبر فرزانه انقلاب در محور مقاومت، بیانات معظم‌له در روز جهانی قدس را "نقشه راه آزادگان جهان" توصیف کرد و گفت: همه جهان در انتظار این روز و این سخنرانی هستند تا آینده مسأله محوری فلسطین را بهتر بشناسند.

مشروح این مصاحبه در ادامه از منظرتان می‌گذرد:

 

نظر حضرتعالی درباره نقض گسترده قوانین بین‌المللی و قطعنامه‌های شورای امنیت از سوی اسرائیل چیست؟

به‌عنوان مقدمه در پاسخ به این سؤال باید بگویم، بر هیچ انسان آگاهی مخفی نیست که لابی صهیونیسم جهانی با فعالیت در همه کشورهای غربی به‌خصوص امریکا، توانسته است مهمترین مراکز تصمیم‌سازی جهان از جمله شورای امنیت را کنترل کند.

این باعث شده است که رژیم صهیونیستی با آزادی کامل قطعنامه‌های بین‌المللی را نقض کند، زیرا اطمینان دارد که مسؤولان این مراکز تصمیم‌ساز، خودشان دست‌پرورده صهیونیسم جهانی هستند.

شما مشاهده می کنید که آن‌ها در برابر تجاوزات رژیم اسرائیل هیچ تحرکی ندارند؛ بر خلاف بر