خبرگزاری النجبا


افشای اقدامات سفیر سعودی در عراق

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء: سفیر سعودی در عراق تعاملات سیاسی برای آزادی جنایتکاران دارد


الموسوی گفت: ثامر السهبان تعاملات سیاسی برای آزادی جنایتکاران دارد که این خیانتی بزرگ به خون شهدای بی گناه است.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در پی قتل عام مردم بیگناه "الکراده" واقع در بغداد پایتخت عراق، طی سخنانی اظهار داشت: هدف قرار دادن اماکن مقدس مساله بسیار خطرناک و مهمی است که نمی توان در برابر آن سکوت کرد.

«سید هاشم الموسوی» ضمن انتقاد از شعارهای مبارزه با تروریسم که این روزها در کشور عراق رواج یافته است، گفت: محکوم کردن این جنایات بدون اقدام درخور، کار انسان های ضعیف است و ما در برابر دشمنان خدا و انسانیت، ضعیف نخواهیم بود.

وی تصریح کرد: پاسخ مقاومت اسلامی نُجَباء به این جنایت به اندازه ای محکم خواهد بود که آنان تصورش را نیز نخواهند کرد.

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء با بیان اینکه "جنگ ما با داعش و گروه های زیرزمینی آن که بغداد و مناطق آزاد شده را تهدید می کنند؛ جنگ تن به تن است است" خاطرنشان ساخت: سستی در حفظ امنیت شهروندان، یقیناً کوتاهی در ادای مسئولیت است.

الموسوی افزود: مسئولان امنیتی باید در برابر وظیفه خود احساس مسئولیت کنند و در ادای وظیفه سستی نورزند.

وی با تاکید بر لزوم اقدام فوری و قاطع دستگاه های دولتی با عوامل اقدامات تروریستی عراق ابراز داشت: اعدام فوری تروریست ها در محل انفجارهای الکراده پاسخ این جنایات خواهد بود و دولت نیز باید بدون هیچ عذری این کار را انجام دهد.

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین با اشاره به دخالت های آشکار رژیم سعودی در امور عراق تصریح کرد: «ثامر السهبان» سفیر آل سعود در عراق، تعاملات سیاسی برای آزادی جنایتکاران دارد که این خیانتی بزرگ به خون شهدای بی گناه است.

الموسوی در پایان هشدار داد: مقاومت اسلامی در آینده نزدیک به شیوه خود از جنایتکاران انتقام خواهد گرفت و آنها راه فراری در میدان جنگ نخواهند داشت.