خبرگزاری النجبا


واكنش دبيركل نجباء به فاجعه تروريستى الكراده

شيخ اكرم الكعبي: سفارت آل سعود در عراق پشتيبان تمام انفجارها است/ انتقام شهداى الكراده را مى گيريم


دبيركل مقاومت اسلامى نُجَباء عراق در پيامى ضمن محكوميت حادثه خونين "الكراده" بغداد، با ملت عراق عهد بست كه انتقام خون مظلومان اين فاجعه تروريستى گرفته شود.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران،"شيخ اكرم الكعبي" در اين پيام آورده است: گروههای زیر زمینی آنان (تروريستها) را در بغداد و همه شهرهای عزیزمان نابود می کنیم و برای نابودی این غده سرطانی و لانه های تکفیر و منابع آن، نه تنها به موصل بلکه به همه نقاط جهان خواهیم رفت.

وى با اشاره به نقشه هاى همه جانبه سعودى ها براى ادامه بى ثباتى در بغداد تصريح كرد: همزمان با مبارزه با تروریسم از دولت عراق می خواهیم که غده سرطانی سیاسی بغداد یعنی سیاسیون مدافع داعش و همچنین سفارت آل سعود وهابی را از ریشه بخشکاند.

دبيركل مقاومت اسلامى نُجَباء عراق افزوده است: این غده (سفارت آل سعود) در حقیقت غده سرطانی اصلی است که پشتیبان همه این انفجارها است و بدون این کار، آرامش در کشور حاصل نمی شود.

شيخ اكرم الكعبي در پايان ضمن اعلام اينكه "ریختن این خونهای پاک متوقف نمی شود مگر با اراده ای بزرگ" بر ارواح طيبه شهداى عراق درود فرستاد و از خداوند متعال براى خانواده و بازماندگانشان صبر جميل را مسئلت كرد.