خبرگزاری النجبانقشه شوم داعش برای مجروحان تروریست


گروه تروریستی داعش دست به اقدامی عجیب نسبت به عناصر مجروح خود در شهر فلوجه عراق زد.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، واحد رصد و شنود مقاومت اسلامی نُجَباء از خودزنی جنگی تروریستهای داعش در فلوجه خبر داد.

به اعلام این گروه مقاومت عراقی، گروه تروریستی تکفیری داعش برای جلوگیری از اتلاف زمان در راستای مداوای عناصر مجروح خود؛ ساماندهی یک پایگاهی نظامی را در راس امور قرار داده است.

با توجه به اطلاعاتی که نُجَباء از شنود بی سیمی تروریست ها بدست آورده است؛ داعش قرار است مجروحان خود را در این پایگاه نظامی به هلاکت برساند.

این اقدام عجیب داعش درحالی رخ داده است که تروریستها در عقب نشینی منطقه به منطقه خود، اهالی و سکنه شهر که از مردم عادی هستند را به همراه خود عقب رانده تا از آنان به عنوان سپر انسانی استفاده کند.

ساعات کنونی که سومین مرحله از عملیات بزرگ آزادسازی شهر "فلوجه" نامیده می شود؛ رزمندگان 13 گروه مقاومت اسلامی تحت لوای سازمان بسیج مردمی (الحشد الشعبی) و با پشتیبانی نیروهای امنیتی و ارتش عراق در تلاش برای آزادسازی شهر استراتژیک فلوجه هستند.

واشنگتن به همراه متحدان غربی ــ عربیِ خود، فشارها به دولت «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق، را افزایش داده است تا رزمندگان حشد شعبی را وادار به عقب نشینی کند و به عقیده کارشناسان منطقه، آمریکا سناریوی عملیات الرمادی را برای فلوجه در سر می پروراند.

ایالات متحده دلیل نظریه نظامی خود در مورد سازمان بسیج مردمی عراق را "در خطر بودن ساکنان اهل سنت فلوجه" بیان کرده است