خبرگزاری النجبا


تحولات فلوجه در اولین روز عملیات

سخنگوی نُجَباء: نماز پیروزی را در فلوجه می خوانیم/انهدام مرکز استخبارات داعش در فلوجه


یگان موشکی مقاومت اسلامی نُجَباء، مرکز استخبارات داعش در فلوجه را با موشک های "فاتح" هدف قرار داد.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، در اولین ساعات از اعلام زمان صفر عملیات بزرگ آزادسازی شهر "فلوجه"، 13 گروه مقاومت عراقی به همراه ارتش و نیروهای امنیتی، حملات زمینی، هوایی و توپخانه ای خود را با تمام قوا به اقصی نقاط فلوجه شدت دادند.

در همین راستا، یگان موشکی مقاومت اسلامی نُجَباء، مرکز استخبارات داعش در فلوجه را با موشک های "فاتح" هدف قرار داد.

مرکز رصد نُجَباء نیز از واهمه و مکالمات بی سیمی داعشیان خبر داد و اعلام کرد: فریادهای عناصر داعشِ مستقر در فلوجه، از بی سیم هایشان شنود شده است و آنان به کرات درخواست نیروی کمکی می کنند.

همچنین سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء طی سخنانی اظهار داشت: حالت شکست و بی نظمی کامل بین تروریستهای داعش و فریادهای استغاثه آنان از فلوجه در اثر موشکباران مراکزشان به گوش می رسد.

سید هاشم الموسوی با تاکید بر بالا بودن قوای معنوی و نظامی نیروهای عراق گفت: عملیات ما ادامه دارد و خطوط دفاعی دشمن در اثر ضربات مقاومت درهم شکسته شده است.

وی تصریح کرد: نشانه های پیروزی در فلوجه به روشنی دیده می شود و این امر، صحنه درگیری های میدانی و سیاسی کشور را تغییر خواهد داد.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء با بیان اینکه پیروزی حق بر باطل قول خداوند متعال است، خاطرنشان ساخت: بی شک، نماز پیروزی را در فلوجه خواهیم خواند.