خبرگزاری النجبا


سخنگوی رسمی نُجَباء:

یهودی سازی قدس، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است


الموسوي تاکید کرد: یهودی سازی قدس و به رسمیت شناختن آن به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است.

به گزارش دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در واکنش به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا پیرامون اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی اظهار داشت: بر امت اسلام است که در صورت اجرای این تصمیم به هدف قرار گرفتن مقدساتشان پاسخ دهند.

«سید هاشم الموسوي» با بیان اینکه "انتقال سفارت آمریکا به قدس یک اقدام خصمانه است"، تصریح کرد: دشمن با این نقشه شوم، اسلام و مسلمانان را هدف گرفته است.

وی افزود: یهودی سازی قدس و به رسمیت شناختن آن بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است که به آمریکا این امکان را دادند چنین تصمیمی انخاذ کند.

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین خالی کردن قدس از هویت فلسطینی آن را به معنای خالی کردن امت از هویت اسلامی آن در مقابل رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط با آن دانست.

الموسوي با انتقاد از سیاست‌های خصمانه ترامپ گفت: رئیس جمهور آمریکا فردی تندرو و دشمن اسلام است و زبانی جز زبان پول و زور برای ایجاد بحران‌های سیاسی در جهان را نمی‌فهمد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نُجَباء از جهان اسلام می‌خواهد دست به اقدام عاجل و فوری بزنند تا زورگویی‌های واشنگتن در حق فلسطینیان و قدس شریف را متوقف سازند.

المتحدث الرسمي باسم النجباء:

تهويد القدس وصمة عار في جبين الجامعة العربية

 

وأكد الموسوي: تهويد القدس والاعتراف بها عاصمة لإسرائيل وصمة عار في جبين الجامعة العربية التي مكنت امريكا على اتخاذ مثل هذا القرار.

 

أفاد مكتب الاعلام والعلاقات لحركة النجباء في الجمهورية الاسلامية أن المتحدث الرسمي باسم حركة النجباء صرح حول قرار الر