خبرگزاری النجبا


در واکنش به لایحه تحریمی کنگره آمریکا؛

تشکّل‌های دانشجویی ایران: نُجَباء افتخار امت اسلامی است


"ما ایرانیان نیز در کنار مردم عراق، سوریه، پاکستان و لبنان که حمایت خود را از مقاومت اسلامی نُجَباء اعلام و اقدام کنگره آمریکا را محکوم کردند؛ تمام قد می‌ایستیم چراکه امروز نُجَباء افتخار امت اسلامی است"

به گزارش دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، دفتر تحکیم وحدت اسلامی به نمایندگی از تشکّل‌های دانشجویی سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای، اقدام کنگره آمریکا را محکوم و از مقاومت اسلامی نُجَباء حمایت کرد.

در این بیانیه که امروز دهم آذرماه صادر و در نماز جمعه سراسر کشور توزیع شد، آمده است: اقدام ضد انسانی و تروریستی آمریکا، در تروریستی اعلام کردن جنبش اصیل نُجَباء در عراق که سال‌ها در صف اول مبارزه با گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه قرار دارد، بیانگر این است که بزرگترین بازنده‌ی شکست داعش، خود آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی بوده است.

بیانیه مزبور افزوده است: در واقع به جای تقدیر از مقاومت اسلامی نُجَباء به پاس ایثار، مجاهدت‌ها و فداکاری‌های چندین ساله‌اش، در اقدامی مضحک آن را تروریستی خواند. البته این اقدام خصمانه واشنگتن علیه نُجَباء تازگی نداشته و نخستین بار نیست، بلکه 9 سال قبل نیز دبیرکل آن شیخ اکرم الکعبی در لیست سیاه ایالات متحده قرار گرفت.

در این بیانیه تصریح شده است: ما ایرانیان نیز در کنار مردم عراق، سوریه، پاکستان و لبنان که حمایت خود را از مقاومت اسلامی نُجَباء اعلام و اقدام کنگره آمریکا را محکوم کردند؛ تمام قد می‌ایستیم چراکه امروز نُجَباء، در کنار الحشد الشعبی عراق، حزب الله لبنان، انصار الله یمن، حماس و جهاد اسلامی فلسطین و... افتخار امت اسلامی است و روزی خواهد رسید که کلیه‌ی جریان‌های محور مقاومت در قدس اشغالی نماز جماعت برپا نمایند. آنروز دیر نخواهد بود.

 

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

ب