خبرگزاری النجبا


آیت الله جوادی آملی در دیدار شیخ اکرم الکعبی:

داعش نماینده استکبار در منطقه است/ هشدار نسبت به خطر تجزیه عراق و سوریه


آیت الله جوادی آملی بیان کردند:داعش نماینده استکبار است و باید مردم به نیروهای مقاومت با تمام وجود با این گروه ها مقابله کنند.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران،حضرت آیت الله عبدالله جوادی آملی روز دوشنبه 21 دی ماه 1394 در دیدار حجت الاسلام والمسلمین «شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء که در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء برگزار شد، گفتند: خداوند در قرآن وعده پیروزی به مومنان داده و فرموده "هر کس دین خدا را یاری کند خداوند نیز او را یاری خواهد کرد" این وعده پروردگار است و محقق خواهد شد.

این مرجع تقلید شیعه از جمله اهداف دشمن را در شرایط فعلی، تجزیه دو کشور عراق و سوریه برشمردند و افزودند: این واقعه نباید به هیچ وجه اتفاق بیافتد، اگر این دو کشور تجزیه شود اوضاع خطرناک تر خواهند شد.

ایشان تصریح کرد: دشمن برای از بین بردن ریشه اسلام نقشه می‌ریزد و مسلمانان باید مراقب نقشه استکبار باشند و مانند کوه در مقابل فتنه‌های دشمن ایستادگی کنند.

آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه باید مقابل دشمن سرسخت باشیم، افزود: همانگونه که خدا در قرآن وعده داده است دشمن از سربازان اسلام می‌ترسد.

معظم له خاطرنشان کرد: پیروزی نزدیک است و شر دشمن با توجه خداوند از سر جهان اسلام برداشته می‌شود.

ایشان ضمن توصیه بر روحیه استکبار ستیزی و وحدت و همدلی بین همه گروه های مجاهد در عراق و سوریه اظهار داشتند: راه پیروزی بر دشمنان، استکبار و ایادی آنها به خصوص تروریست های منطقه، اتحاد و وحدت همه مسلمین و گروه های مقاومت در منطقه و این دو کشور است.

آیت الله جوادی آملی در پایان با تاکید بر اینکه دولت های سوریه و عراق باید به نیروهای مردمی اعتماد کنند، همه نیروهای مجاهد منطقه را به استکبار ستیزی و مقابله با نیروی داعش دعوت به عمل کردند و تاکید کردند: داعش نماینده استکبار است و باید مردم به نیروهای مقاومت با تمام وجود با این گروه ها مقابله کنند.