خبرگزاری النجبا


مدیر حوزه‌های علمیه کشور در دیدار شیخ اکرم الکعبی:

نسبت به مجامع بین المللی خوشبین نیستیم/ طراحی داعش انتقام گیری از بیداری اسلامی بود


عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کردند: ما نیز همانند شما نسبت به مجامع بین المللی خوشبین نیستیم؛ لذا تنها راه این برون رفت از مشکلات این است که استراتژی مناسبی برای پیروزی بر دشمنان داشته باشیم.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح امروز دوشنبه 21 دی ماه 1394 در دیدار حجت الاسلام والمسلمین شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء اظهار داشت: حوادث غمبار در کشورهای عربستان و نیجریه که موجب شهادت آیت الله نمر باقر النمر و زخمی شدن شیخ زکزاکی شده است را خدمت شما بزرگواران تسلیت عرض می نمایم.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور ابراز داشت: تجربه انقلاب اسلامی این پیام روشن را به تمام ملت های آزاده دنیا می دهد که می توان در سایه اعتماد به خداوند متعال و استقامت می توان به پیروزی دست پیدا کرد.

وی خاطرنشان ساخت: ما نیز همانند شما نسبت به مجامع بین المللی خوشبین نیستیم؛ لذا تنها راه این برون رفت از مشکلات این است که استراتژی مناسبی برای پیروزی بر دشمنان داشته باشیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در حقیقت تمام توطئه ها در یمن، لبان، نیجریه، عراق، سوریه و ... نوعی انتقام گیری آمریکا و همپیمانانش در مقابل بیداری اسلامی و حرکت های مقاومت اسلامی است.

حسینی بوشهری با اشاره به تجربه 37 ساله پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: آمریکا با حضور در منطقه به دنبال دشمنی با انقلاب اسلامی ایران است و هدف نهایی آن ضربه به انقلاب اسلامی ماست و چون در توطئه های خود در مقابل این انقلاب مأیوس شده اند، تلاش می کنند به همراهان این انقلاب ضربه وارد نمایند.

وی اظهار داشت: ما تنها راه رفع مشکلات در عراق را وحدت میان سیاسیون، علما و توجه به سخن مرجعیت می دانیم و این راه برون رفت از مصائب و مشکلات عراق است.

امام جمعه موقت قم ابراز داشت: تجزیه عراق واقعیتی است که به صورت محرمانه از مدت ها قبل از آن مطلع بودیم؛ اینجاست که مرجعیت، سیاسیون و مردم می توانند با یکپارچگی و همدلی با آن مقابله نمایند.

حسینی بوشهری خاطرنشان ساخت: حضور شما به عنوان مجموعه ای با نشاط قابل تقدیر و تحسین است و حضور شما را در ایران اسلامی گرامی داشته و برای موفقیت شما دعا می کنیم.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی، مسئولین، مرجعیت، علما و تمام شخصیت ها خود را در کنار عراق سربلند دانسته؛ برای پیروزی شما دعا کرده و از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند بود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور حضور و حرکت مقاومت اسلامی نُجَباء را قابل تقدیر دانست و عنوان کرد: مسئولین، علما و مراجع خود را در کنار عراق می‌دانند، مسئولین در بعد معنوی و مادی عراق  را مانند کشور خود می‌دانند و خود را در مصیبت و شادی‌های مردم عراق شریک می‌دانند.