خبرگزاری النجبا


در دیدار با دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء؛

مرجع تقلید شیعه: باید با جدیت در برابر حرکت های تکفیری ایستاد/برخی کشورها حامی داعش هستند


آیت الله موسوی اردبیلی بیان کردند: ناامید کردن نیروهای انقلابی و حزب الهی یکی از اهداف دشمن است و نباید طولانی شدن جنگ منجر به ناامیدی شود.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، آیت‌الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی پیش از ظهر امروز (20 دی ماه 1394) در دیدار با شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء طی سخنانی اظهار داشت: شما در جنگ با داعش و حرکت های تکفیری اقدامات خوبی را انجام داده اید که برای خداوند است.

 مرجع تقلید شیعیان اظهار داشتند: حرکت های شما چون برای رضای خداوند است، منجر به پیروزی می شود و امیدواریم که به زودی شاهد کسب نتایج بهتر در این زمینه باشیم.

ایشان با بیان اینکه ما دعا گوی سربازان اسلام هستیم، گفتند: زمانی که می شنویم شما در کارها پیشرفت کرده اید و در برابر لشکر کفر به پیروزی رسیده اید، خوشحال و خرسند می شویم و همواره برای شما دعا خواهیم کرد.

 آیت الله موسوی اردبیلی بیان کردند: ناامید کردن نیروهای انقلابی و حزب الهی یکی از اهداف دشمن است و نباید طولانی شدن جنگ منجر به ناامیدی شود.

معظم له افزودند: باید با جدیت جلوی حرکت‌های تکفیری‌ها و جنایات آنها گرفته و به دنیا گفته شود که این گروه هیچ ربطی به اسلام نداشته و اسلام دین رحمت و مهربانی است.

ایشان با بیان اینکه پیروزی‌های نیروهای مقاومت سبب خرسندی مراجع و علما است، افزودند: کشور ایران با همه توان از نیروهای مقاومت حمایت می‌کند و برای نابودی داعش اهتمام دارد.

آیت الله موسوی اردبیلی با اظهار تأسف از جنایات داعش در عراق و سوریه گفتند: از جنایات داعش متأثر هستیم که این جنایات سبب جدیت بیشتر رزمندگان اسلام برای مقابله با این گروهک تکفیری تروریستی می‌شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به لزوم حمایت همه جانبه از نیروهای مقاومت بیان کردند: پیشروی‌های خوبی در عراق و سوریه انجام شده که این پیشروی‌ها خواسته همه عالمان دینی و مسلمانان است.