خبرگزاری النجبا


آیت‌الله صافی در دیدار شیخ اکرم الکعبی

آیت‌الله صافی: رمز پیروزی علیه گروه های تروریستی تکفیری فعال در منطقه اتحاد است


مرجع تقلید شیعیان یبان کردند: در شرایط کنونی رمز پیروزی علیه گروه های تروریستی تکفیری فعال در منطقه اتحاد است و گروه های مقاومت نباید اجازه ایجاد تفرقه بین خود را بدهند.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، آیت‌الله «لطف الله صافی گلپایگانی» روز یکشنبه 20 دی ماه 1394 در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء  ضمن ابراز خشنودی از دیدار با مسئولین و فرماندهان مقاومت اسلامی نُجَباء، اظهار داشت: ما همه روزه برای پیروزی شما و برتری مسلمانان بر تکفیریون دعا می کنیم.

مرجع تقلید شیعیان تأکید کرد: در شرایط کنونی رمز پیروزی علیه گروه های تروریستی تکفیری فعال در منطقه اتحاد است و گروه های مقاومت نباید اجازه ایجاد تفرقه بین خود را بدهند.

ایشان در ادامه تصریح کردند: نباید به آمریکا اجازه دخالت در امور داخلی عراق را داد و باید بین کشورهای اسلامی ارتباط برقرار باشد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی با تاکید بر اینکه ما در خدمت شما هستیم و همیشه برای توفیق و پیروزی شما دعا می کنیم، بیان کردند: بنده اگر توانایی جسمی لازم را داشتم می آمدم و همچون سربازی در رکاب اسلام به مبارزه علیه تکفیریون می پرداختم.