خبرگزاری النجبا


الکعبی در دیدار با آیت الله سبحانی

دنیای اسلام برای ریشه‌کن کردن تکفیر متحد شوند/ وحدت شیعه و سنی در مقابله با جریان تکفیر


شیخ «اکرم الکعبی» بیان کرد: در شرایط کنونی دنیای اسلام باید در برابر تکفیری‌ها متعهد شده و آنها را ریشه کن کنند تا منطقه به ثبات و آرامش برسد.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء شامگاه یکشنبه 20 دی ماه 1394 در دیدار با آیت‌الله «جعفر سبحانی» از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه مشکل مهم امروز دنیای اسلام تفرقه است، بیان کرد: امروز شاهد آن هستیم که تکفیری‌ها دست به کشتار شیعه و سنی می‌زنند و در این راه مورد حمایت غربی‌ها هستند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ «اکرم الکعبی» تأکید کرد: در شرایط کنونی دنیای اسلام باید در برابر تکفیری‌ها متعهد شده و آنها را ریشه کن کنند تا منطقه به ثبات و آرامش برسد.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های اخیر گروه مقاومت اسلامی نُجَباء در مقابله با تکفیری‌ها در سوریه خاطرنشان کرد: در ماه‌های اخیر در مقابله با تکفیری‌ها به پیروزی‌های خوبی دست یافته‌ایم.

فرمانده برجسته نیروهای مردمی (الحشد الشعبی) عراق، با اشاره به تلاش دشمنان اسلام برای ایجاد تفرقه مذهبی بین شیعه و سنی بیان کرد: در مقاومت اسلامی نُجَباء بسیاری از اهل سنت حضور دارند و این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است.