خبرگزاری النجبا


شیخ اکرم الکعبی در دیدار با مدیر شبکه جهانی ولایت

الکعبی: دستگاه‌های اطلاعاتی غرب به دنبال ایجاد فتنه مذهبی میان مسلمانان هستند


شیخ اکرم الکعبی بیان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی غرب نیز در این راستا به دنبال آن هستند تا با استفاده از رسانه‌ها، فتنه مذهبی را در بین امت اسلام ایجاد کنند.

به گزارش دفتر سیاسی رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء شامگاه شنبه در دیدار با آیت الله حسینی قزوینی با اشاره به سیاست‌های خصمانه انگلیس برای اختلاف میان مسلمانان افزود: شبکه‌های وهابی همانند الوصال از سوی انگلیس حمایت می‌شوند و دستگاه‌های اطلاعاتی انگلیس در صدد گسترش فتنه مذهبی هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین «شیخ اکرم الکعبی» افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی غرب نیز در این راستا به دنبال آن هستند تا با استفاده از رسانه‌ها، فتنه مذهبی را در بین امت اسلام ایجاد کنند.

وی با تقدیر از فعالیت‌های شبکه ولایت، برنامه‌های این شبکه را در عرصه دفاع از دین ستودنی و ارزنده دانست و افزود: شبکه ولایت در برابر شبکه‌های وهابی و معاند ایستاده است و امید است بیش از گذشته به موفقیت‌هایی دست یابد.

فرمانده برجسته نیروهای مردمی (الحشد الشعبی) عراق، با بیان اینکه شبکه ماهواره‌ای نُجَباء آمادگی همکاری با شبکه ولایت در زمینه‌های فرهنگی و رسانه‌ای را دارد، افزود: باید تلاش کنیم تا با حفظ وحدت جنایت‌های گروه‌های تروریستی تکفیری همانند داعش را آشکار و اهداف این گروه‌ها را برملا کنیم.